Notikumi

P O T C P S S
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
  CEĻĀ UZ LATVIJAS DZIESMU UN DEJU SVĒTKIEM. Latgales apvienotā akordeonistu orķestra koncerts
  Koncerts veltīts Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai. Koncertā piedalīsies akordeonisti no visām Latgales reģiona mūzikas un mākslas skolām. Programmā skanēs latviešu komponistu – J. Ivanova, J. Lūsēna, R. Paula, J. Peškova, K. Auzāna, G. Beļajeva, O. Stroka, latviešu tautas mūzika un pasaules hīti.
  Vairāk
  31. Mai
  18:00, piektdiena
  IT'S ALL ABOUT LOVE. Dynamic Hit. Mūsdienu deju koncerts
  Mīlestība pret deju apvieno katru no mums , tā iedvesmo un ceļ spārnos. Koncertā piedalās 180 deju studijas dejotāji.
  Vairāk
  01. Jūn
  17:00, sestdiena
  RABARBERU VĪNS. Attiecību komēdija
  “Rabarberu vīns” - tā esam nosaukuši jauno komēdiju par divu kaimiņpāru spēlītēm latviešu stilā. Komēdiju autores Aivas Birbeles jaunajā lugā uz glāzi reibinoša rabarberu vīna satiksies iemīļotie un lieliskie aktieri - Zane Daudziņa, Kristīne Nevarauska, Ģirts Ķesteris un Lauris Subatnieks.
  Iegādāties biļetiVairāk
  02. Jūn
  16:00, svētdiena
  TULKOJUMI. Grupa JUUK
  Juuk ir folkroka grupa izdevusi trīs oficiālus albumus, no kuriem pēdējais – “Muļķa stabule” – saņēmis mūzikas ierakstu balvu “Zelta Mikrofonu”. Grupā dzied un spēlē Sniedze Prauliņa, Edgars Šubrovskis, Oskars Jansons, Rasa Pole, Ričards Dauksts un Niks Moss Rodžerss.
  Vairāk
  08. Jūn
  19:00, sestdiena
  SKATUVE JAUNAJIEM. LMMV. Koncerteksāmens
  MIKC Latgales Mūzikas un mākslas vidusskola IP Mūzika - Džeza un mūsdienu ritma mūzika absolventu koncerteksāmenu. Piedalās programmas audzēkņi, absolventi un pedagogi. Atgādinām, ka IP Mūzika – Džeza un mūsdienu ritma mūzika ir jaunākā JIRMV izglītības programma. Pirms sešiem gadiem izglītības...
  Vairāk
  19. Jūn
  13:00, trešdiena
  EKSKURSIJA KONCERTZĀLĒ GORS
  Vasaras sezonā katru sestdienu apmeklētājus pulksten 12.00 Informācijas centrā gaidīs gids, kura vadītajai ekskursijai varēs pievienoties ikviens gribētājs.
  Vairāk
  29. Jūn
  12:00, sestdiena
  ROMANTISMA SERENĀDES. Kamermūzikas programma
  Koncertprogrammas pamatā ir F.Šūberta, R.Šūmaņa un R.Štrausa daiļrade, kura spilgti parāda vācu romantisma mūzikas attīstību no šī stila sākumiem Šūberta daiļradē līdz tā noslēguma posmam R.Štrausa opusos . Šī koncertprogramma būs kā ceļojums caur vācu romantisma laika “Lied” žanram.
  Vairāk
  29. Jūn
  19:00, sestdiena
  EKSKURSIJA KONCERTZĀLĒ GORS
  Vasaras sezonā katru sestdienu apmeklētājus pulksten 12.00 Informācijas centrā gaidīs gids, kura vadītajai ekskursijai varēs pievienoties ikviens gribētājs.
  Vairāk
  06. Jūl
  12:00, sestdiena
  NEDĒĻAS NOGALE GORĀ
  Nedēļas nogale - mūzikas un garšas brīvdienas Latgales vēstniecībā GORS! Iepazīsti koncertzāli, piedzīvo kamerorķestra “Kremerata Baltica” koncertu “Flauta un vijolītes” (Gidons Krēmers, Statis Karapans), stīgu kvarteta “Akilone” programmu “O Sole Mio” un izbaudi branču restorānā ZĪDS! 6. un 7.jūlijā.
  Vairāk
  06. Jūl
  18:00, sestdiena
  O SOLE MIO. Stīgu kvarteta AKILONE (Francija-Latvija) koncerts
  Stīgu kvartets "Akilone" tiek saukts par cilvēcīgu un muzikālu piedzīvojumu, kas radies 2011. gadā Parīzē. Kvarteta pirmā vijole nu jau 2 gadus ir latviešu vijolniece Magdalēna Geka, kura divreiz nominēta "Lielajai Mūzikas balvai". Koncerta viesus sagaida prieka pilns koncerts, lai uzzīmētu smaidu sejā un ielietu saules gaismu sirdī, ar Itālijas smaržām un kripatu Spānijas.
  Vairāk
  06. Jūl
  19:00, sestdiena