Konferenču un semināru rīkošana

Semināri, konferences: +371 26387783 (telpu rezervācija); gors [dot] konferences [at] rezekne [dot] lv

Latgales vēstniecība GORS ir pasaules līmeņa akustiskā koncertzāle ar daudzfunkcionālām iespējām, kas piedāvā baudīt ne tikai augsti profesionālus kultūras pasākumus, bet arī rīkot reģionālās un starptautiskās konferences, seminārus, korporatīvos pasākumus, jaunrades darbnīcas, izstādes un kino.

Latgales vēstniecībā GORS ir pieejamas trīs telpas semināriem (ar ietilpību līdz 60 personām), divas akustiskās koncertzāles - Lielā zāle "Gors" ar 1000 sēdvietām (2000 stāvvietas) un Mazā zāle "Zīdaste" ar 220 sēdvietām (1000 stāvvietas), ir pieejams konferenču aprīkojums un sinhronā tulku sistēma.

Papildus ir iespēja nodrošināt organizatoriskos risinājumus korporatīvajiem pasākumiem (sagatavojot pasākuma scenāriju, kultūras vai izklaides programmu u.c.) .

Latgales vēstniecība GORS ir vieta dzīves baudīšanai visām maņām – arī garšas, restorānā var nobaudīt gan latgaliešu virtuvi, gan citzemju labumus. Ikvienam ir iespēja kļūt par GORS vēstnieku, dodoties ekskursijā – emocionālā, izzinošā un izklaidējošā ceļojumā pa Latgales vēstniecības GORS māju, kā arī baudīt skaisto ainavu, kas paveras no jumta terases.

Lielā zāle "Gors"

Platība 900 m21000 sēdvietas (transformējot - iespējams līdz 2000 stāvvietām un sēdvietām), griestu augtsums - gandrīz 19 m. Piemērota konferencēm, koncertiem, pasākumiem, mēģinājumiem. Slīpa grīda un iespējama horizontālā grīda, pārvietojamie krēsli.

Pasākuma fotografēšana, kultūras vai izklaides programma, telpu noformējums, viesnīcu rezervēšana un citi organizatoriski risinājumi. 

Aprīkojums - galdi/stāvgaldi, krēsli, tāfeles, projektors, monitors 55", ekrāni - 12x7,5m, 5x7 m, prezentāciju dators ar vadības pulti, skaņas sistēma, sinhronā tulku sistēma (iespēja tulkot 3 valodās), mikrofoni. Standarta un/vai perimetra un/vai specializētais apgaismojums.

Mazā zāle "Zīdaste"

Platība 400 m2220 sēdvietas (transformējot - iespējams līdz 1000 stāvvietām), griestu augtsums - 10 m, pārvietojamie krēsli. Piemērota konferencēm, koncertiem, pasākumiem, kino demonstrēšanai, mēģinājumiem, civilstāvokļa aktu reģistrācijai (ja vairāk nekā 80 personu). 

Pārvietojamie krēsli. Pasākuma fotografēšana, kultūras vai izklaides programma, telpu noformējums, viesnīcu rezervēšana un citi organizatoriski risinājumi. 

Aprīkojums - galdi/stāvgaldi, krēsli, tāfeles, projektors, monitors 55", ekrāni - 10x8 m, 5x7 m, prezentāciju dators ar vadības pulti, skaņas sistēma, sinhronā tulku sistēma (iespēja tulkot 3 valodās), mikrofoni. Standarta un/vai perimetra un/vai specializētais apgaismojums.

1. un 2. stāva semināru telpas

Platība 61 m2Līdz 55 personām. Telpas piemērotas semināriem, sanāksmēm, darba grupām, pieredzes apmaiņas u.c. pasākumiem. Pasākuma fotografēšana, kultūras vai izklaides programma, telpu noformējums, viesnīcu rezervēšana un citi organizatoriski risinājumi. 

Aprīkojums - galdi, krēsli, tāfele, drēbju statīvi, projektors, monitors 55",ekrāns 1,6 x 1,2 m, prezentāciju dators ar vadības pulti, skaņas sistēma, mikrofons. Standarta un/vai perimetra apgaismojums.

3. stāva semināru telpa

Platība 78 m2Līdz 70 personām. Telpa piemērota semināriem, sanāksmēm, darba grupām, pieredzes apmaiņas u.c. pasākumiem. Pasākuma fotografēšana, kultūras vai izklaides programma, telpu noformējums, viesnīcu rezervēšana un citi organizatoriski risinājumi. 

Aprīkojums - galdi, krēsli, tāfele, drēbju statīvi, projektors, monitors 55",ekrāns 1,6 x 1,2 m, prezentāciju dators ar vadības pulti, skaņas sistēma, mikrofons. Standarta un/vai perimetra apgaismojums.

Semināri, konferences: +371 26387783 (telpu rezervācija); gors [dot] konferences [at] rezekne [dot] lv

Cenrādis telpu nomai.