Konferenču un semināru rīkošana

Latgales vēstniecība GORS ir pasaules līmeņa akustiskā koncertzāle ar daudzfunkcionālām iespējām, kas piedāvā baudīt ne tikai augsti profesionālus kultūras pasākumus, bet arī rīkot reģionālās un starptautiskās konferences, seminārus, korporatīvos pasākumus, jaunrades darbnīcas, izstādes un kino.

Latgales vēstniecībā GORS ir pieejamas trīs telpas semināriem (ar ietilpību līdz 60 personām), divas akustiskās koncertzāles - Lielā zāle "Gors" ar 1000 sēdvietām (2000 stāvvietas) un Mazā zāle "Zīdaste" ar 220 sēdvietām (1000 stāvvietas), ir pieejams konferenču aprīkojums, pasākumu tiešsaistes nodrošināšana un sinhronā tulku sistēma. 

Papildus ir iespēja nodrošināt organizatoriskos risinājumus korporatīvajiem pasākumiem (sagatavojot pasākuma scenāriju, kultūras vai izklaides programmu u.c.) .

Latgales vēstniecība GORS ir vieta dzīves baudīšanai visām maņām – arī garšas, restorānā var nobaudīt gan latgaliešu virtuvi, gan citzemju labumus. Ikvienam ir iespēja kļūt par GORS vēstnieku, dodoties ekskursijā – emocionālā, izzinošā un izklaidējošā ceļojumā pa Latgales vēstniecības GORS māju, kā arī baudīt skaisto ainavu, kas paveras no jumta terases.
Semināri, konferences: +371 26387783; gors.konferences [at] rezekne.lv