Notikumi

P O T C P S S
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 
 
  KULTŪRA REĢIONOS: IESPĒJAS, IZAICINĀJUMI UN PERSPEKTĪVAS. Konferenču sērija "Kultūras Krustpunkti XVII". 1. diena
  5.- 6.oktobrī Latgales vēstniecības GORS Mazajā zālē norisināsies konference “Kultūra reģionos: iespējas, izaicinājumi un perspektīvas”, ko rīko konferenču sērijas “Kultūras Krustpunkti” ietvaros sadarbībā ar Latvijas Kultūras akadēmijas Kultūras un mākslu institūtu.
  Vairāk
  05. Okt
  11:30, ceturtdiena
  ORGANismi | EKSPEDĪCIJA – BALSS. Muzikālā izrāde bērniem
  Muzikālajā izrādē kopā ar ērģelnieci Ivetu Apkalnu dosimies ekspedīcijā, lai noskaidrotu, no kurienes rodas ērģeļu balsis, kā tās ir nonākušas uz Zemes. Muzikālajā ekspedīcijā dosimies kopā ar pirmskolas un skolas vecuma bērniem, skolu klašu grupām un ģimenēm.
  Vairāk
  05. Okt
  18:00, ceturtdiena
  KULTŪRA REĢIONOS: IESPĒJAS, IZAICINĀJUMI UN PERSPEKTĪVAS. Konferenču sērija "Kultūras Krustpunkti XVII". 2. diena
  5.- 6.oktobrī Latgales vēstniecības GORS Mazajā zālē norisināsies konference “Kultūra reģionos: iespējas, izaicinājumi un perspektīvas”, ko rīko konferenču sērijas “Kultūras Krustpunkti” ietvaros sadarbībā ar Latvijas Kultūras akadēmijas Kultūras un mākslu institūtu.
  Vairāk
  06. Okt
  10:00, piektdiena
  ORGANismi | DUBULTAIS ESPRESSIVO. Iveta APKALNA (ērģeles) un Martynas LEVICKIS (akordeons)
  Iveta Apkalna, gan Martynas Levickis, uzstājoties uz pasaules koncertzāļu skatuvēm, saviem instrumentiem nodrošina to slavu un ievērību, ko tie ir pelnījuši. Ērģeles un akordeons ir rets, tomēr pēdējos gados arvien biežāk sastopams duets. Īpaši spilgts tad, ja abi mākslinieki ir personības un sava instrumenta virtuozi pārvaldītāji.
  Vairāk
  06. Okt
  18:00, piektdiena
  ORGANismi | Sarunas pirms koncerta
  Mūzikas žurnālists Orests Silabriedis un komponists Arturs Maskats sarunāsies par koncertā skanošo darbu “Bērnības taureņu dejas”, citiem koncerta sacerējumiem, jaunrades procesu, komponista un izpildītāju mijiedarbību.
  Vairāk
  07. Okt
  17:00, sestdiena
  ORGANismi | TRAUSLAIS UN VARENAIS. LSO, Iveta APKALNA, Guntis KUZMA
  Koncerts, kura nosaukumā koncentrējas visa festivāla moto, atklās mūsdienu pasaules un mūzikas instrumentu skanējuma trauslumu un varenību. Koncerta atskaņojumā līdzās ērģelniecei Ivetai Apkalnai un Liepājas simfoniskajam orķestrim piedalīsies arī flautiste Dita Krenberga un pianists Reinis Zariņš.
  Vairāk
  07. Okt
  18:00, sestdiena
  Mana brīvība. Drāma
  Pārmaiņu laiks Latvijā. Brīvdomīgā un harizmātiskā Alīcija aktīvi iesaistās Tautas frontē un kļūst par Atmodas laika zvaigzni. Tomēr sasniegumi nes līdzi arī sarežģījumus un skarbas izvēles privātajā dzīvē. Filma latviešu valodā ar subtitriem latviešu un angļu valodā.
  Vairāk
  08. Okt
  17:00, svētdiena
  MANAS TAUTAS DEJAS. Agris Daņiļevičs. Jubilejas koncerts
  Deju koncertā MANAS TAUTAS DEJAS ir iekļautas dejas, ko horeogrāfs ir radījis dažādiem kolektīviem laikā no 1981. gada līdz šodienai. Dejotāji atdzīst - lai nodejotu Agra Daņiļeviča horeogrāfijas nepieciešams uztvert viņa nepieradināto būtību, kā arī kļūt emocionāli atraisītiem.
  Iegādāties biļetiVairāk
  14. Okt
  19:00, sestdiena
  FIESTA de MARIA. Marija Naumova. Jubilejas koncerts
  Marijai jau kopš bērnības patīk rīkot svētkus. Tieši tāpēc, savas 2023. gada vērienīgās jubilejas – 30 gadi uz skatuves un skaisto dzīves rituma gadskaitli - 50, vēlas atzīmēt ļoti krāšņi un priecīgi. Mūsu Ziemeļzemes platuma grādos saules gaismas un siltuma ir ļoti maz, tāpēc Marija vēlas dāvāt publikai savu sen sapņos iedomāto koncertu “FIESTA de MARIA”. Muzikāls koncertšovs ugunīgi saulainos latīņu ritmos.
  Iegādāties biļetiVairāk
  15. Okt
  18:00, svētdiena
  Dzelzs Vilks | Jauni 30
  Viena no jaudīgākajām latviešu rokgrupām “Dzelzs vilks”, atzīmējot vairāk nekā 30 gadus uz skatuves un svinot nesen iznākušo albumu “Jauni”, dodas līdz šim vērienīgākajā apvienības koncertturnejā “Dzelzs vilks. Jauni 30”. “Dzelzs vilka 30 gadu jubileju 2021. gadā svinējām klusāk, jo lielāki...
  Iegādāties biļetiVairāk
  20. Okt
  19:00, piektdiena