Events

M T W T F S S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 
  DZIRKSTOŠS VAKARS UN SIRSNĪGAS SARUNAS. Restorāna ZĪDS piecgades svinības
  Vakara gaitā prezentēsim jauno ēdienkarti un uzzināsim ko jaunu par dzirkstošo vīnu no vīnziņa, un mūsu Vīnoga.lv drauga, Rolanda Rudāna.
  Read more
  24. Apr
  18:00, Wednesday
  METALLICA & SYMPHONY. Scream Inc.
  Tā ir unikāla iespēja vēlreiz dzirdēt Metallica pārsteidzošos hitus, grupas SCREAM INC. un simfoniskā orķestra izpildījumā. Grupa SCREAM INC. ir īsts grupas sekotājs, kas ir guvis panākumus un cieņu gan Metallica fanu, gan roka fanu vidū kopumā. Grupa izpildīs simfoniskas versijas no dziesmām, kas iemūžinātas 1999. gada S&M albumā.
  Buy ticketRead more
  25. Apr
  19:00, Thursday
  DZIED(in)ĀŠANA. Diriģentes Andas Lipskas jubilejas koncertuzvedums
  Jau teju 40 gadus kordiriģente Anda Lipska strādā savā profesijā. Dzied. Un iedrošina dziedāt citiem. Ja kāds ierosina, uzsāk un mēs dziedam līdzi, sanāk dziedāšana vai varbūt dziedināšana? No raudāšanas aicinājuma sanāk raudināšana, no dejošanas aicinājuma - dancināšana. Un pat smīdināšana sanāk.
  Read more
  27. Apr
  17:00, Saturday
  AUX ANGES. Sylvain Rifflet džeza kvartets (FR)
  Franču saksofonists, klarnetists un komponists Sylvain Rifflet ir viens no spožākajiem un populārākajiem savas paaudzes džeza mūziķiem. Koncertprogrammā arī uzstāsies somu trompetists Verneri Pohjola, franču perkusionists Benjamin Flament un Parīzē dzīvojošais ungārs Csaba Palotaï.
  Read more
  28. Apr
  17:00, Sunday
  Marijas klusums.Biogrāfija, Vēsturiska drāma
  "Marijas klusums" ir vēsturiska drāma, kas veidota pēc slavenās teātra un kino aktrises Marijas Leiko dzīvesstāsta un vēsta par viņas dzīves pēdējiem gadiem, kad aktrise dodas uz Padomju Savienību, lai parūpētos par savu mazmeitu un kļūst par Staļina iniciētās latviešu iznīcināšanas akcijas...
  Read more
  01. May
  16:30, Wednesday
  VĪRIETIS, KURŠ GAIDA. Ģirta Ķestera jubilejas izrāde
  Jautrs un aizkustinošs stāsts par vīrieti, kuram gadās piedzīvojums, kurš liek pārvērtēt savu dzīvi. Parevidēt dzīves "skapi", lai pielaikotu, kurš kostīms vēl der, bet kurš jau ir par mazu. Tas ir laiks pārvērtēt savas bijušās, esošās un nākotnes attiecības. Tas varētu būt arī stāsts par aktieri Ģirtu Ķesteri. Bet varbūt arī nē.
  Buy ticketRead more
  02. May
  19:00, Thursday
  STIPRĀKI KOPĀ. Zemessardzes orķestris un ASV Gaisa spēku orķestris
  No 3. līdz 5. maijam Latvijā viesosies Amerikas Savienoto Valstu Gaisa spēku Eiropā (USAFE) orķestris, lai kopīgos koncertos ar Latvijas Republikas Zemessardzes orķestri atzīmētu NATO alianses 75. gadadienu un Latvijas pievienošanās NATO aliansei 20. gadadienu, kā arī sveiktu Latvijas iedzīvotājus Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 34. gadadienā.
  Read more
  04. May
  15:00, Saturday
  Dumpis: Otrā daļa. Asa sižeta filma, Biogrāfija, Kara filma, Vēsturiska drāma
  Daudzsēriju spēlfilmas otrā daļa. Uz patiesiem notikumiem balstīta vēsturiskā drāma par viena cilvēka cīņu pret valdošo iekārtu, kas izraisa dumpi uz padomju karakuģa "Storoževoj". Notikumi risinās Rīgā 1975. gadā. Filma latviešu valodā ar subtitriem angļu valodā. Režisors: Andrejs Ēķis Lomās:...
  Read more
  05. May
  17:00, Sunday
  BERMUDU DIVSTŪRIS. Žoržs Siksna. Grandiozā vasaras sezonas atklāšanas ballīte
  Vakara programmu ar savu uzstāšanos atklās latviešu zelta leģenda Žoržs Siksna ar pavošo grupu. Kurš gan nezina “Genovevu”, “Vālodzīti” un citus tautā iemīļotas dziesmas Žorža izpildījumā. Programmas turpinājumā vakara “Saldais ēdiens”, latviešu humoristiskā repa duets "Bermudu Divstūris"!
  Buy ticketRead more
  05. May
  18:00, Sunday
  UZMANĪBU, PELES! Teātris un ES. Izrāde bērniem un vecākiem
  Izrādē „Uzmanību, peles!” mēs vēlējāmies pārkāpt skatuves robežas, iesaistot savā stāstā mazos skatītājus, lai viņiem teātris asociētos ne tikai ar prieku un jautrību, bet arī ar izziņu! Bērnu līdzdalība izrādē ir viens no šī teātra projekta lolotākajiem mērķiem – tās jēga. Šī pieredze starp teātri un skatītāju sniedz mums neizsīkstošu iedvesmas avotu un vēlmi attīstīt jaunas idejas. Mēs vēlamies, lai šī kopējā pieredze ir pieejama visiem bērniem!
  Read more
  09. May
  13:00, Thursday