VAKANCES

Kafejnīca “ZĪDS” Latgales vēstniecībā GORS aicina pievienoties savai komandai PAVĀRU/PAVĀRA PALĪGU
 
Sagaidām, ka būsi ar pieredzi līdzīgā darbā, ar vēlmi mācīties, augstu atbildības sajūtu, iniciatīvu, pozitīvu attieksmi un vēlmi attīstīties.
 
Piedāvājam:
  • darbu saskaņā ar grafiku (iesākumā iespējams vienoties arī par nepilnu slodzi);
  • radošu un interesantu darbu draudzīgā kolektīvā;
  • izaugsmes iespējas;
  • stabilu atalgojumu un sociālās garantijas.
  • piemaksas par darbu svētku dienās, virsstundām, nakts stundām, personīgo ieguldījumu un darba kvalitāti u.c.
 
  • : no 600,00 EUR –1000,00 EUR mēnesī strādājot pilnu slodzi (3,70 EUR stundā), pirms visu nodokļu un obligāto maksājumu atskaitīšanas.
 
Gaidīsim CV un motivācijas vēstuli līdz 2021. gada 27. jūnijam SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” (reģistrācijas Nr. 42403026217) Pils ielā 4, Rēzekne, LV-4601 vai elektroniski: gors [dot] darbs [at] rezekne [dot] lv.
 
Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks izvirzīti personāla atlases otrajai kārtai.
 
Jūsu dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases norisi, un tiks uzglabāti tikai tik ilgi, cik nepieciešams attiecīgās atlases veikšanai. Tāpat personas datu apstrādes pārzinis – SIA "Austrumlatvijas koncertzāle",  lūdz pretendentiem sniegt tikai aktuālu un spēkā esošu informāciju, kā arī nenorādīt tādus datus, kas būtu uzskatāmi par sensitīviem personas datiem. Pretendents, iesniedzot pieteikumu vakantajai amata vietai, apliecina savu brīvu gribu dalībai atlases procesā un piekrīt, ka viņa iesniegtie dati tiks uzglabāti trīs mēnešus pēc atlases procesa noslēguma.
 
Amata vieta – 1