Notikumi

P O T C P S S
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
 
 
 
  LNSO, MĀLERA PIEKTĀ UN PAGANĪNI. Diriģents Tarmo PELTOKOSKI
  Hjong-Gi DŽŪ (Hyung-ki Joo) – klavieres Tarmo PELTOKOSKI - diriģents Divos krāšņos koncertos – pa vienam Lielajā ģildē un Latgales vēstniecībā GORS – ar Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri un tā māksliniecisko vadītāju un galveno diriģentu Tarmo Peltokoski uzstāsies, iespējams, humorpilnākais...
  Vairāk
  23. Feb
  18:00, piektdiena
  Gandrīz vecpuisis. Komēdija.Tikšanās ar filmas radošo komandu
  Īpašais seanss un tikšanās ar radošo komandu romantiskajai komēdijai "Gandrīz vecpuisis". Piedalīsies: Rihards Romušs - režisors, Dante Pecoll i- Mareks, Rūdolfs Kozlovskis - Koļa, Monta Kārkliņa - Tīna, Krista Hotuļeva - Ilze, Žanete Pelsa - producente.
  Vairāk
  24. Feb
  15:00, sestdiena
  The Ultimate Tribute to QUEEN - Majesty (UK)
  MAJESTY ir Eiropas labākā “Queen” piemiņas grupa, kas izveidota aizrautīgu vēlmi izrādīt cieņu izcilākajai rokgrupai pasaulē – “Queen”. “Queen” ir leģendāra grupa, kuras mūzika ir populāra arī šodien.
  Iegādāties biļetiVairāk
  24. Feb
  19:00, sestdiena
  Pansija pilī 5.,6. un 7. sērija. Komēdija, Piedzīvojumu filma, Romantika, Vēsturiska
  Daudzsēriju filmas 5.,6. un 7. sērija. Ir pagājuši vairāki gadi, kopš jaundibinātā Latvijas valsts literātam Viktoram Eglītim piešķīrusi Inciema pusmuižu par nopelniem valsts labā. Kad viņš ar dēliem Anšlavu un Vidvudu beidzot ierodas to apskatīt, izrādās, ka īpašums ir galīgi nolaists un...
  Vairāk
  25. Feb
  17:00, svētdiena
  Melnais samts. Komēdija, Drāma
  Trīsdesmitgadniecei Martai ir darbs, draugi, romantiskas attiecības un mīļš kaķis. Visam vajadzētu būt kārtībā, taču Martu nepamet sajūta, ka viņa tikai tēlo, ka tiek galā ar pieauguša cilvēka dzīvi. Kad pilsētā uz mēnesi atgriežas Martas labākais draugs Kaspars, Marta attopas ierauta arvien...
  Vairāk
  29. Feb
  18:00, ceturtdiena
  BOŅUKS 2023. Latgaliešu kultūras gada balva
  Kotru godu Latgalīšu kulturys goda bolvys “Boņuks” padūšonys ceremoneja ir na tik atsavieršona iz pārnajā godā padareitū, tok ari latgalīšu kulturā aktivūs ļaužu, interesentu i atbaļsteituoju sasatikšona i īsadvasmuošonys pasuokums. Bolvys “Boņuks 2023” padūšonys ceremoneja paradzāta 2024. gods 2. martā Latgolys viestnīceibā GORS, kai ari tei byus nūsaverama tīšraidē LTV1. “Boņuka 2023” ceremonejis vadeituoji byus bruoli Kozlovski - Oskars, Jurs, Juoņs i Mārteņš aba Kozmens – lobuok zynomi kai humora šova “Četri brāļi” daleibnīki.
  Vairāk
  02. Mar
  18:00, sestdiena
  Pansija pilī 8. sērija. Komēdija, Piedzīvojumu filma, Romantika, Vēsturiska
  Daudzsēriju filmas 8. sērija. Dokumentālā sērija ar arhīvu. Anšlava Eglīša privātās sarakstes un tuvinieku atmiņas vēsta par Anšlava Eglīša, viņa tēva Viktora Eglīša, brāļa Vidvuda Eglīša, gleznotājas Hildas Vīkas likteņiem, vēsturisko Inciema muižu no laikiem, kad tur saimniekoja Eglīši un atvēra...
  Vairāk
  03. Mar
  17:00, svētdiena
  NEZLOBIN. STAND-UP TOUR
  Stand-Up koncerts viena no žanra celmlaužiem! Nezlobins kļuva populārs Comedy Club, bet pēc kara sākuma Ukrainā aizbrauca uz dzīvi ASV. Krievijā Saša bija veiksmīgs režisors un stand-up komiķis, un tagad viņš iekaro pasaules skatuvi.
  Iegādāties biļetiVairāk
  06. Mar
  19:00, trešdiena
  Mežrozīte. Pilsētas romance divās daļās. Mūzikls
  Latvijā pirmais multimediālais džūkboks (jukebox) mūzikls "Mežrozīte. Pilsētas romance divās daļās" ar RAIMONDA PAULA mūziku. Krāšņs, dzīvespriecīgs, aizraujošs muzikāls stāsts par Evas un Raimonda mīlestības alkām un māku piedot, sievietes-mākslinieces dzīves un karjeras izaicinājumiem un izvēlēm.
  Iegādāties biļetiVairāk
  08. Mar
  19:00, piektdiena
  KARLSONS. Mūzikls ģimenei
  Brālītis un Karlsons, kas dzīvo uz jumta ir aizraujošs stāsts par pieaugušo un bērnības pasauli. Par daudzveidīgo, krāsaino fantāzijas pasauli, kurā mēs visi dzīvojam. Iestudējums - muzikāla piedzīvojumu spēle KARLSONS domāta tiem, kuri nav aizmirsuši savu bērnību, savus sapņus.
  Iegādāties biļetiVairāk
  09. Mar
  12:00, sestdiena