Kinoteātris Latgales vēstniecībā GORS

Te dzied un spēlē, te dejo un rāda! Kino mīļi, esat laipni gaidīti Latgales vēstniecībā GORS jeb Austrumlatvijas koncertzālē Rēzeknē – piektdien, 28. jūnijā, GORS Mazajā zālē "Zīdaste" darbu sāks kinoteātris "Silverscreen Rēzekne".

Kino repertuārā tiks iekļautas pasaulē zināmu filmu pirmizrādes, kā arī latviešu kino darbi. Atklāšanas nedēļā no 28. jūnija tiks demonstrētas filmas dažādu žanru cienītājiem, tai skaitā, asa sižeta filma "Pasaules Karš Z" ("World War Z") 3D formātā, piedzīvojumu filma "Tērauda vīrs" ("Man of Steel") 3D formātā, animācijas filma visai ģimenei "Apslēptās karaļvalsts sargi" ("Epic") 3D formātā, kas dublēta latviešu valodā. No 12. jūlija tiks demonstrēta animācijas filma visai ģimenei "Nejaukais es 2" ("Despicable me 2") 3D formātā.

Latgales vēstniecības GORS Mazās zāles kinoteātris aprīkots ar modernākajām tehnoloģijām – "Barco Galaxy 4K-32" projektoru, "Dolby 3D" digitālo sistēmu, kā arī "Dolby surround 7.1." skaņas sistēmu. Mazajā zālē, kas pielāgota kino demonstrēšanai, ir 220 sēdvietas. Kino seansu apmeklētājiem būs pieejamas uzkodas un dzērieni. Biļetes uz kinofilmām varēs iegādāties Latgales vēstniecības GORS biļešu kasē – informācijas centrā.

Latgales vēstniecības GORS Mazā zāle tika atklāta ar Latgales filmu nedēļu, kas norisinājās no šī gada 20. līdz 26. maijam. Šai laikā tika demonstrētas profesionālās spēlfilmas, dokumentālās filmas, amatierfilmas, kā arī pašas jaunākās filmas par Latgali un tās cilvēkiem, Latgales filmu nedēļas laikā pie skatītājiem viesojās filmu režisori un aktieri, tai skaitā Jānis Streičs, Kristīne Želve, Jānis Ozoliņš-Ozols, Voldemārs Ivdris, Edgars Blinovs, Gundars Rēders un citi. Kino profesionāļi atzina, ka GORS Mazās zāles aprīkojums ir augstvērtīgs un atbilstošs kino demonstrēšanai. 

Latgales vēstniecības GORS Mazajā zālē, kam dots nosaukums "Zīdaste", bez kino demonstrēšanas paredzēti arī citi pasākumi – kamermūzikas un populārās mūzikas koncerti, laikmetīgās dejas un teātra uzvedumi, semināri un konferences.

Latgales vēstniecība GORS atrodas Rēzeknē, Pils ielā 4. Kinoteātra repertuārs skatāms "Silverscreen Rēzekne" mājas lapā www.silverscreen.lv