Pablo Held meistarklase

30. aprīlī plkst. 13.00 klātienē Latgales vēstniecībā GORS un tiešraidē Latgales vēstniecības GORS Facebook lapā, norisināsies koncertu un meistarklašu cikla "Atmosfēras" pirmā mākslinieka, vācu pianista Pablo Helda meistarklase. Pēc meistarklases, plkst. 18.00, notiks arī Pablo Helda koncerts "ATMOSFĒRAS. Pavasaris | PABLO HELD (Vācija)".

Pianists un komponists Pablo Helds ir izcils improvizators, kura talants ir zināms tālu aiz Vācijas robežām. Viņš ir sadarbojies ar tādiem džeza grandiem kā Džons Skofīlds (John Scofield) un Kriss Poters (Chriss Poter), visbiežāk viņš spēlē sava trio sastāvā un solo programmās dzirdams samērā reti. Helds uzskata, ka klavierēm kā solo instrumentam ir īpašs valdzinājums. Tās ir  pietiekoši neitrālas un tajā pašā laikā krāsu toņiem bagātas – no pirmā pieskāriena klavieru taustiņiem, no pirmās vibrācijas rodas neatvairāma skaņu maģija.

Meistarklašu mērķauditorija ir mūzikas skolu, vidusskolu audzēkņi, kā arī jebkurš cits džeza un improvizācijas interesents.
Pieteikšanās meistarklases klātienes apmeklējumam, rakstot e-pastu uz ilze.unzule [at] jirmv.lv