Informācija par atceltajiem pasākumiem

Ņemot vērā Covid-19 izplatības dēļ noteiktos ierobežojumus un izsludināto ārkārtas situāciju, līdz 6. aprīlim ir liegta kultūras pasākumu norise visā Latvijā. Šobrīd Latgales vēstniecība GORS sadarbībā ar pasākumu rīkotājiem un māksliniekiem veic izmaiņas plānoto pasākumu norises laikos, plašāka informācija sekos.

Lūdzam pievērst uzmanību informācijai par šobrīd atceltajiem pasākumiem, kas bija plānoti laikā no 2020. gada 9. novembra līdz šā gada 6. aprīlim.

ATCELTIE PASĀKUMI

15.11.2020. Grupas “Turaidas roze“ koncerts “Imanta Kalniņa jubileju gaidot. Lielās dziesmas“.

05.12.2020. Ulda Marhileviča kino un teātra mūzikas koncerts.

20.11.2020. Melo-M un Dināras Rudānes koncerts “Pieci elementi”.

10.04.2021. Ainara Mielava jubilejas koncerts “220 VOLTI”.

05.06.2021. Baibas Sipenieces stāvizrāde “Vienreiz jau var”.

23.05.2021. Koncerts “Dieva dēli. Saules meitas”.

Biļešu tirdzniecības operatora “Biļešu Paradīze” kasēs iegādātās biļetes var atgriezt jebkurā “Biļešu Paradīze” kasē, internetā veiktajiem pirkumiem naudas atmaksa notiek automātiski.

Klientu ērtībai, biļešu atgriešanas nolūkā, darbu atsācis Latgales vēstniecības GORS Informācijas centrs-kase, kur iespējams nodot biļetes uz atceltajiem pasākumiem. Lūdzam pieteikt vēlamo apmeklējuma laiku, zvanot 64633303 darbadienās no plkst. 12.00-18.00. Apmeklētājus pieņem tikai ar iepriekšēju pieteikšanos un individuāli, apmeklētājiem jālieto sejas maska, jāievēro 2 metru distance un citi epidemioloģiskās drošības noteikumi. Ieeja pa Mazās zāles ieejas durvīm.

Lūdzam sekot līdzi informācijai un būt saprotošiem! Kopā ar pasākumu rīkotājiem strādājam, lai šajos neskaidro apstākļu laikos katra pasākuma situācijai spētu atrast labāko risinājumu.   

Aicinām visus koncertzāles apmeklētājus, tuvākus un tālākus atbalstītājus ievērot šī brīža ierobežojumos, būt veseliem, bet par norisēm un jaunumiem koncertzālē sekot līdzi informācijai GORS mājaslapā latgalesgors.lv, kā arī koncertzāles kontos @latgalesgors sociālajos tīklos FacebookInstagram un Twitter.

Apmeklētājus šobrīd aicinām baudīt koncertus no mājām, skatoties GORS rīkotos tiešsaistes koncertus vai koncertierakstus no arhīva – latgalesgors.lv/koncertieraksti.