HEDAS GABLERES vietā ZILĀ ISTABA!

Liepājas teātris un Latgales vēstniecība GORS izsaka nožēlu par radušiem apstākļiem, atvainojas skatītājiem un informē, ka izrādi „Heda Gablere” š. g. 20. oktobrī diemžēl parādīt nebūs iespējams aktrises veselības stāvokļa dēļ. Tās vietā tiks spēlēts iestudējums „Zilā istaba”.
 
Nopirktās biļetes uz izrādi „Heda Gablere” attiecīgajā datumā ir derīgas uz izrādi „Zilā istaba”, saglabājot atbilstošo vietu zālē, vai arī līdz pasākumam biļetes ir iespējams atdot atpakaļ tirdzniecības vietās, saņemot naudu par pirkumu:
  • ja biļete iegādāta Latgales vēstniecības GORS biļešu sistēmā kasē Rēzeknē, tad atdot biļeti iespējams Latgales vēstniecības GORS kasē Rēzeknē, Pils ielā 4. Lai saņemtu naudu par biļeti uzreiz, tā jānodod kopā ar biļetes iegādes EKA čeku. Ja EKA čeks nav saglabāts, nauda tika atgriezta ar pārskaitījumu, aizpildot iesniegumu GORS kasē (iesniegumu iespējams lejuplādēt zemāk vai saņemt GORS kasē);
  • ja biļete iegādāta Latgales vēstniecības GORS biļešu sistēmā internetā www.latgalesgors.lv, tad naudas atgriešanai jāraksta iesniegums, nosūtot to koncertzale [at] rezekne [dot] lv vai iesniedzot GORS Informācijas centrā;
  • ja biļete iegādāta "Biļešu Paradīze" kasēs, tad atdot biļeti un uzreiz saņemt skaidru naudu atpakaļ iespējams jebkurā "Biļešu Paradīze" kasē Latvijā (tai skaitā Latgales vēstniecībā GORS);
  • ja biļete iegādāta „Biļešu Paradīze” biļešu sistēmā internetā, jāsazinās info [at] bilesuparadize [dot] lv vai telefoniski +371 9000 2000 (darba dienās 10:00 - 18:00, maksa par zvanu 0б69 €/min t.sk. PVN) – nauda tiks atgriezta biļetes pircēja kontā.
 
Plašāka informācija telefoniski +371 646 33303 vai rakstiski koncertzale [at] rezekne [dot] lv.
 
Deivids Heirs
ZILĀ ISTABA
Kamerkomedija 2 cēlienos un 10 istabās.
Režisors – Regnārs Vaivars
 
Desmit pāri, desmit negaidītas situācijas. Students un precēta sieviete, precēta sieviete un deputāts, deputāts un modele… un tā tālāk. Desmit stāsti par mīlestību, seksu un jaunu dzīvi, kurā ik reizi satiekas iepriekšējā stāsta varonis ar nākamo, lai atkal ļautos attiecību sarežģītajiem līkločiem.
 
Izrāde nominēta 2017./2018. sezonas “Spēlmaņu nakts” balvai 2 nominācijās: “Gada aktrise 2. plāna lomā (Inese Kučinska), “Gada gaismu un video mākslinieks” (Mārtiņš Feldmanis)!
 
‘”Manuprāt, šis ir stāsts par cilvēku vēlmi attīrīt sevi no šaubām, nedrošības un nepatīkamām pagātnes atmiņām. Jā, bieži vien ļoti absurdā un smieklīgā veidā, bieži vien uz otra cilvēka rēķina! Bet ar vienu mērķi – atkal izjust patiesu mīlestību. Tīri mani, mazgā mani, un es atkal kļūšu baltāks par sniegu,” par lugu saka R. Vaivars.
 
Lomās:
Leons Leščinskis
Inese Kučinska
Gatis Maliks
Agnese Jēkabsone
Beatrise Eglinska
 
Scenogrāfija un kustība – Regnārs Vaivars
Scenogrāfa asistents – Toms Grīnbergs
Kostīmu māksliniece – Madara Botmane
Gaismu mākslinieks – Mārtiņš Feldmanis
 
Pirmizrāde 2018. gada 10. februārī.
 
Krāsainie spoguļi – Zanes Radzobes recenzija žurnālā “Ir”
 
GORS Kultūras vēstnieku programmas dalībniekiem biļetes ar 10% atlaidi, veicot pirkumu kasēs vai Latgales vēstniecības GORS biļešu sistēmas klienta profilā. Kasēs lūgums uzrādīt karti pirms pirkuma veikšanas.
 
Izrāde nav ieteicama līdz 14 gadu vecumam. Bērni līdz 7 gadu vecumam pasākumā var netikt ielaisti. Pusstundu pirms pasākuma sākuma sāk darboties bērnu istaba, kas pieejama bērniem vecumā no trīs līdz septiņiem gadiem. Bērnu istabas apmeklējums ir bez maksas. Pirms tam lūgums pieteikties, zvanot +371 64633303.