GORS repertuāra info ziņa

Latgales vēstniecība GORS piedāvā iespēju pirmajam uzzināt par jaunajiem repertuāra notikumiem, saņemot informatīvu īsziņu, kad pasākums ir nonācis pārdošanā. Repertuāra jaunumu īsziņu abonements derīgs vienu gadu no iegādes brīža.

Gadā Latgales vēstniecībā GORS notiek vismaz 150 publiskie kultūras notikumi. Īsziņa par jaunu pasākumu repertuārā (gan SIA “Austrumlatvijas koncertzāle”, gan nomnieku rīkotajiem) tiks izsūtīta uzreiz pēc pasākuma pievienošanas, tāpat pakalpojuma abonementi saņems ziņu par īpašajiem piedāvājumiem, atlaidēm vai akcijām. Pakalpojuma cena vienam gadam – 5,00 €.

Pakalpojuma iegādes noteikumi:

  • Pakalpojumu iespējams iegādāties GORS Informācijas centrā-kasē, iegādes brīdī norādot telefona numuru, uz kuru gribēsiet saņemt informatīvo īsziņu, vai GORS biļešu sistēmā internetā www.latgalesgors.lv, pārliecinoties, vai reģistrētajam pircēja profilam ir precīzais telefona numurs.
  • Telefona numurs tiks automātiski pievienots izsūtnei 3 darba dienu laikā.
  • Pakalpojums ir derīgs vienu kalendāro gadu (365 vai 366 dienas) no brīža, kad telefona nr. tiek pievienots izsūtnei.
  • Pakalpojuma iegādes cena 5,00 € ir vienreizējs maksājums neatkarīgi no gada laikā saņemto īsziņu skaita.
  • Ja vēlaties atteikties no pakalpojuma ātrāk nekā beidzas abonementa termiņš, neizmantotā pakalpojuma vērtība netiks atmaksāta .
  • Neskaidrību vai tehnisku jautājumu gadījumos (nepienāk īsziņas, telefona numura precizēšana, vēlaties atteikties no pakalpojuma vai citi) aicinām sazināties, zvanot +371 64633303 vai rakstot gors.vestis [at] rezekne.lv

30. Dec 2024

12:00, pirmdiena
Paredzamais ilgums30 min
Norises vietaInformācijas centrs
Organizētājs: Austrumlatvijas koncertzāle, SIA

Biļetes cena

  • 5.00 €