DZI akcija labam garastāvoklim

Latgales vēstniecības GORS DZI akcija labam garastāvoklim

18. februārī Latgales vēstniecībā GORS skanēs Rēzeknes Kamerorķestra koncerts labam garastāvoklim. Lai vairotu priecīgu noskaņojumu gan pirms, gan arī pēc koncerta, Latgales vēstniecība GORS Rēzeknes kamerorķestra koncerta apmeklētājiem sarūpējusi iespēju biļetes uz vairākiem citiem koncertiem iegādāties par puscenu.

Sadarbībā ar Rēzeknes Jāņa Ivanova mūzikas vidusskolu Rēzeknes Kamerorķestri kopā pulcējis un koncertprogrammu radījis Latgales vēstniecības GORS diriģents Jānis Stafecki. Koncerta solisti būs Guntra Kuzmina (soprāns) un Krišjānis Norvelis (bass). Koncertā skanēs izcilo skaņražu Volfganga Amadeja Mocarta, Jozefa Haidna un Džoakīno Antonio Rossini mūzika.

Rēzeknes Kamerorķestra koncerta apmeklētāji par puscenu var iegādāties biļetes uz šādiem Latgales vēstniecības GORS rīkotiem pasākumiem:

Latgaliešu kultūras Gada balvas "Boņuks 2013" pasniegšana (23.02. 16:00)
Jaunākā latviešu koru mūzika. Māris Sirmais un JVLMA jauktais koris (07.03. 18:00)
Latvijas Radio koris, "Sinfonietta Rīga", solisti. J.S.Baha un Ē.Ešenvalda pasijas (05.04. 17:00)
Ērģeļu atklāšanas koncerts. Iveta Apkalna un "Sinfonietta Rīga" (15.04. 19:00)
Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra sezonas noslēguma koncerts (22.05. 19:00)
Muzikāls uzvedums "Rakstītāja". Latvijas Radio koris, instrumentālā grupa, solisti (29.05. 19:00)

Biļetes uz minētajiem pasākumiem ar atlaidi iegādājamas līdz 23. februārim tikai Latgales vēstniecības GORS kasē. Uzrādot vienu biļeti uz Rēzeknes Kamerorķestra koncertu, var iegādāties vienu biļeti ar atlaidi uz jebkuru vienu vai vairākiem norādītajiem pasākumiem. Uzrādot biļeti uz Rēzeknes kamerorķestra koncertu, uzrādītā biļete tiek reģistrēta.

Biļetes uz Rēzeknes Kamerorķestra koncertu, kas norisināsies 18. februārī plkst. 18, maksā 3 eiro, savukārt skolēniem, studentiem un senioriem (uzrādot apliecību) – 2 eiro. Biļetes iegādājamas Latgales vēstniecības GORS un "Biļešu paradīzes" kasēs visā Latvijā, kā arī interneta vietnē www.bilesuparadize.lv.

 

Vēstis sagatavoja
Aija Eriņa
Latgales vēstniecības GORS Mārketinga nodaļas vadītāja