"DOD PIECI!" labdarības koncerts

17. decembra vakarā Latgales vēstniecībā GORS, pirmo reizi “Dod pieci!” vēsturē notiks arī īpašs labdarības koncerts ar grupas “Carnival Youth”, repera anša, “Tautumeitu”, apvienības “Latgalīšu reps”, grupas “Citi Zēni”, kā arī “Shakima Trio”, kurā apvienojušies ukraiņu mūziķe Shakima Garunts, Jānis Ruņģis un Ainars Majors, dalību.
 
„Nolēmām labdarības maratona “Dod pieci!” koncertu simboliski rīkot tieši Rēzeknē, lai veicinātu sabiedrības iesaisti ukraiņu bēgļu bērnu atbalstam arī Latvijas reģionos. Priecājos, ka vairāki izcili Latvijas mūziķi atsaucās šim aicinājumam, un mums šogad būs vēl viens veids, kā papildināt ziedojumu maciņu,” stāsta  Latvijas Radio 5 – Pieci.lv radošais direktors un labdarības maratona „Dod pieci!” aizsācējs Latvijā Toms Grēviņš.
 
Labdarības koncerts apmeklētājiem ir pieejams par ziedojumu vismaz 5 eiro apmērā dodpieci.lv mājaslapā, aktivizējot papildu funkciju – ziedojums pret koncerta apmeklējumu (līdzīgi kā ziedojums pret dziesmu). Viens ziedojums (neatkarīgi no ziedotās summas) ir viena ieejas biļete. Vietu skaits ierobežots.
 
Koncertu vadīs „Dod pieci!” ilggadējais dīdžejs Magnuss Eriņš un skrienošais dīdžejs Toms Grēviņš, kurš, turpinot pērn aizsākto iniciatīvu, arī šogad aktivizēs ziedojumus reģionos un koncerta dienā būs pieveicis 42 km distanci Rēzeknē.
 
“Dod pieci!” labdarības koncertu būs iespējams vērot LTV1 tiešraidē, kā arī klausīties Latvijas Radio 5 – Pieci.lv un Latvijas Radio 1 ēterā, skatīties sabiedrisko mediju portālā LSM.lv, kā arī Pieci.lv Facebook un Youtube kanālu tiešraidēs.