ZILAIS TRAKTORS. Muzikālā izrāde bērniem

Pasākums ir pārcelts no 14. maija uz 21. decembri. Nopirktās biļetes ir derīgas – tās nav nepieciešams apmainīt.

Ņemot vērā Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) ziņojumu, precizējam informāciju par situāciju ar biļetēm uz pasākumiem kas tiek pārcelti/atcelti līdz ārkārtējās situācijas beigām saslimšanas ‘Covid-19’ izplatības un ārkārtējās situācijas izziņošanas dēļ:

- ja pasākums atcelts, naudu par biļetēm pircējs var saņemt atpakaļ vai organizators var piedāvāt apmeklēt citu līdzvērtīgu pasākumu;
- ja pasākums pārcelts uz vēlāku datumu, nopirktās biļetes ir derīgas - tās nav nepieciešams apmainīt, un nauda par biļetēm netiek atgriezta.
 
Plašāk: ptac.gov.lv/lv/news/informacija-par-parceltajiem-pasakumiem
 
Koncertzāles apmeklētājus lūdzam būt pacietīgiem un sekot līdzi aktuālajām ziņām. Paldies par sapratni!

ZILAIS TRAKTORS

Visiem bērniem patīk "Zilais traktors" ("Синий трактор"). Tagad to varēs satikt arī uz skatuves - lielās lelles, jautras dziesmas, sirsnīgi joki, kurus izbaudīs ne tikai vismazākie bērni, bet arī pieaugušie.

Galvenais varonis, Zilais traktors, dodas pastaigā, taču apmaldās. Tāpēc viņa jaunie draugi - Profesors, meitene Maša un zēns Petja - dodas piedzīvojumiem pilnos meklējumos.

Šajā pasakā nav ļauno tēlu - bērni dejos, smiesies un priecāsies par pozitīvo piedzīvojumu. Katrā numurā ir paredzēti interaktīvi elementi, kas mazajam skatītājam ļaus izkustēties, atrodoties turpat, savā sēdvietā. Stāsta pamatā ir vienkāršs un pat vismazākajiem skatītājiem saprotams sižets, ko papildina muzikālās spēles. 

Oficiāla šova mājaslapa - www.s-traktorshow.ru

Pasākums ieteicams no divu gadu vecuma. Izrādes valoda - krievu.

Biļetes uz pasākumu ir jāiegādājas katram apmeklētājam, neatkarīgi no vecuma.
 
Vēršam apmeklētāju uzmanību tam, ka tiks ievēroti visi valsts noteiktie drošības pasākumi. Aicinām izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt pasākumu, ja Jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī ja Jums ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus.
 
Iegādājoties biļeti uz šo pasākumu, Jūs apliecināt, ka:
- ievērosiet visus 'Covid-19' izplatības ierobežošanai ieviestos drošības pasākumus, informācija par kuriem būs pieejama arī koncerta norises vietā;
- respektēsiet koncerta organizatoru norādījumus norises vietā - par apmeklētāju plūsmas organizāciju, par higiēnas prasību ievērošanu, dezinfekcijas līdzekļu pieejamību u. c.

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml. 
 
Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale [at] rezekne [dot] lv.

21. Dec 202018:00, pirmdiena
Biļetes cena
6.00 €
7.00 €
8.00 €
17.00 €
Paredzamais ilgums1 h
Norises vietaLielā zāle
OrganizētājsBALTIJAS RITMI, SIA
Pieslēdzies vai Reģistrējies, lai nopirktu biļetes GORS biļešu sistēmā!
Pasākums ieteicams bērniem no 2 gadu vecuma. Bērniem līdz 5 gadu vecumam (neieskaitot), kas neaizņem atsevišķu sēdvietu, biļetes nav jāiegādājas. Lūdzam, ņemt vērā, ka bērni līdz 7 gadu vecumam nedrīkst tikt atstāti pasākumā bez vecāku vai pavadošās personas uzraudzības.