VLADISLAVS NASTAVŠEVS UN GRUPA EZERI. LĒNĀS DEJAS

Šovasar Latgales vēstniecība GORS atkal aicinās baudīt vasaras vakarus ar kino un mūziku uz koncertzāles Jumta terases. Kino un mūzikas vakari tiks atklāti 20. jūlijā ar Vladislava Nastavševa un grupas “Ezeri” programmu “Lēnās dejas”, bet noslēgsies 24. augustā ar ģitārista Matīsa Čudara soloprogrammas pusstundu un Rolanda Kalniņa filmas “Četri balti krekli” seansu.

Kino un mūzikas vakaru atklāšanā 20. jūlijā plkst. 21.30 režisora un mūziķa Vladislava Nastavševa un grupas “Ezeri” Lēno deju vakars. Tajā skanēs režisora Vladislava Nastavševa iemīļotās dziesmas no paša izrādēm. Par dziesmu jauno skanējumu rūpēsies eksperimentālās mūzikas grupa “Ezeri”, kas pievienosies režisoram uz skatuves. Lēno deju vakari publikas mīlestību iemantoja Rīgā, Fon Stricka villā notiekošajos pasākumos, bet pašā vasaras vidū ar pieklusinātu mūziku, Jumta terases burvību un brīvdabas noskaņām notikumu baudīt un lēnajām dejām ļauties varēs arī Rēzeknē. Lēno deju vakari ir reizē gan koncerts, gan cita veida pieredze un komunikācija - atmosfēra, kura iedrošina cilvēkus dejot, ļaujoties mūzikas valdzinājumam un otra cilvēka klātbūtnei. Kā izsakās pats Vladislavs Nastavševs: “Dziesmas ir domātas baudai, lai tās klausītos un gūtu baudu, un deja – tā ir citāda komunikācijas forma, kas nāk tad, kad vārdi ir lieki".

Pasākuma valoda - latviešu, krievu.

Pasākums nav ieteicams līdz 14 gadu vecumam. Bezmaksas ieeja bērniem nav paredzēta.

GORS Kultūras vēstnieku programmas dalībniekiem biļetes ar 10% atlaidi, veicot pirkumu kasēs vai Latgales vēstniecības GORS biļešu sistēmas klienta profilā. Kasēs lūgums uzrādīt karti pirms pirkuma veikšanas.

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.

Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale [at] rezekne [dot] lv.  

20. Jūl 201821:30, piektdiena
Paredzamais ilgums1 h
Norises vietaJumta terase
Cena10.00 €
OrganizētājsAustrumlatvijas koncertzāle, SIA
Pieslēdzies vai Reģistrējies, lai nopirktu biļetes GORS biļešu sistēmā!
Pasākums nav ieteicams līdz 14 gadu vecumam. Bezmaksas ieeja bērniem nav paredzēta.