SKATUVE JAUNAJIEM. JIRMV. Koncerteksāmens

Latgales vēstniecības GORS Mazajā zālē izskanēs nu jau par tradīciju kļuvušais koncerteksāmens “Skatuve jaunajiem”. Koncertā piedalīsies šī gada absolventi - Deina Misāne un Toms Kozlovs, audzēkņi, kā arī nodaļas pedagogi Kārlis Mangulsons, Kalvis Sležis – Zaļkalns, Svens Vilsons, Mārcis Lipskis un Klāvs Ābols.
 
Koncerts paredzēts divās daļās, kur pirmajā izskanēs topošo absolventu eksāmena daļa, bet otrajā – ansambļu sniegums un pedagogu īpaši sarūpētā koncetprogramma. Apmeklētāji varēs baudīt džeza mūzikas brīvību, improvizāciju un pulsējošo ritmu. Koncerta programmā absolventi izpildīs ne tikai džeza standartus, bet arī latviešu autoru skaņdarbus un savas veidotās skaņdarbu aranžijas. Koncertu atklās I-II kursa džeza ansamblis, izpildot Chaka Khan – The melody still lingers on (Night in Tunisia) un D’Angelo – Untitled (How does it feel). Turpinājumā klausītājiem būs iespēja dzirdēt vokālās nodaļas absolventi Deinu Misāni, kura izpildīs trīs skaņdarbus, mūsu pašmāju Latvijas grupas Dream Teller – Midsummer, Amerikas Savienoto Valstu autores Celeste – Stop This Flame un pašas veidoto aranžiju Jamie Cullum – Next Year. Vienīgais džeza nodaļas bundzinieks Toms Kozlovs skatītājus un klausītājus priecēs ar Amerikas Savienoto Valstu džeza grupas Snarky Puppy – What About Me, amerikāņu džeza ģitārista Pat Metheny – Third Wind un brazīliešu ģitārista Louis Bonfi – Black Orpheus. Tā pat būs iespēja dzirdēt III-IV kursa džeza ansambli, izpildot džeza dziedātājas Etta James – Something’s Got a Hold On Me, austrāliešu džeza un fanka grupas Hiatus Kayote – Molasses un instrumentālo Aaron Park skaņdarbu – Harvesting Dance.
 
Atgādinām, ka IP Mūzika – Džeza un mūsdienu ritma mūzika ir jaunākā JIRMV izglītības programma. Pirms pieciem gadiem izglītības programmas izveidošanas iniciators bija džeza kontrabasists Toms Lipskis, kurš vēlējās attīstīt džeza un improvizācijas kultūru savā dzimtajā pilsētā. Ieeja pasākumā bezmaksas.
Noderīga informācija

 

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.

Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale [at] rezekne.lv

 

 

12. Jūn 2023 12:00, pirmdiena
Paredzamais ilgums2 h 30 min
Norises vietaMazā zāle
Biļetes cenaIeeja par brīvu
Organizētājs: Jāņa Ivanova Rēzeknes Mūzikas vidusskola