SAPŅI, MĪLESTĪBA UN MIERS. LNSO festivāls VASARNĪCA

Uz šo koncertu tiekamies ar apmeklētājiem, kuri ir izslimojuši vai vakcinējušies!

Ienākšana koncertā ar derīgu digitālo Covid-19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu, kas parāda, ka persona (ieskaitot bērnus) ir:

  • Vakcinējusies pret Covid-19 (apliecina, ka ir pagājušas četrpadsmit dienas pēc pilna vakcinācijas kursa (“Pfizer- BioNTech”, “Moderna” un “Janssen” vakcīna) vai ir pagājušas no divdesmit divām līdz deviņdesmit dienām pēc vakcīnas "Vaxzevria" (AstraZeneca) pirmās devas saņemšanas un uzreiz pēc "Vaxzevria" otrās devas saņemšanas);
  • Pēdējā pusgada laikā ir pārslimojusi Covid-19.

Lūgums pirms pasākuma apmeklējuma pārliecināties, ka Jūsu Covid-19 sertifikāts ir derīgs, jo pretējā gadījumā pasākuma apmeklēšana būs liegta. Digitālo Covid-19 sertifikātu var iegūt https://covid19sertifikats.lv/. QR kodam ir jābūt digitālam vai papīra formātā.

Dream Teller: Kristīne LIEDE – balss un kompozīcijas, Edgars CĪRULIS – klavieres un kompozīcijas, Svens VILSONS – ģitāras, Jānis RUBIKS – bass, Rūdolfs DANKFELDS – sitaminstrumenti

Ieeja koncertzālē tikai ar mutes un deguna aizsegu.

Apvienība Dream Teller, kuru radījis džeza pianists un komponists Edgars Cīrulis kopā ar dziedātāju Kristīni Liedi, tika izveidota ar mērķi iedvesmot klausītājus dzīvot apzināti un nebaidīties no savas balss. Paši mūziķi teic: "Līdzīgi kā sapņi mums dod padomus dzīvē par nākamajiem soļiem, ko spert, šīs apvienības skaņdarbi satur mācības, kuras autori izdzīvojuši un uzskatījuši par svarīgām, lai dalītos. Tās ir kā mazas atslēgas uz pamatvērtībām: nosvērtību, līdzjūtību, mīlestību un mieru. Pandēmijas iespaidā mēs bijām spiesti atkāpties no koncertdzīves un atskatīties uz savu līdzšinējo radošo dzīvi. Secinot, ka, arvien juceklīgākos laikos dzīvojot, ir grūti rast iekšējo mieru un balansu, mēs nolēmām radīt jaunu autorprogrammu, kas atspoguļotu mūsu abu personīgo pašizziņas ceļu. Mēs abi esam dziļi ieinteresēti cilvēka zemapziņā un tās mijiedarbībā ar dabas spēkiem, kā arī sapņu nozīmē mūsu ikdienā, tāpēc centrējam mūzikas materiālu ap šīm tēmām." Kopā ar ansambļa kodolu būs viņu labi draugi – ģitārists Svens Vilsons, kontrabasists Jānis Rubiks un sitaminstrumentālists Rūdolfs Dankfelds.

GORS Kultūras vēstnieku programmas dalībniekiem biļetes ar atlaidi, veicot pirkumu kasēs. Lūgums uzrādīt karti pirms pirkuma veikšanas.

Bērnistaba, kamēr spēkā ierobežojumi, diemžēl nebūs pieejama. 
 
Vēršam apmeklētāju uzmanību tam, ka tiks ievēroti visi valsts noteiktie drošības pasākumi. Aicinām izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt pasākumu, ja Jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī ja Jums ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus.
 
Iegādājoties biļeti uz šo pasākumu, Jūs apliecināt, ka:
- ievērosiet visus 'Covid-19' izplatības ierobežošanai ieviestos drošības pasākumus, informācija par kuriem būs pieejama arī koncerta norises vietā;
- respektēsiet koncerta organizatoru norādījumus norises vietā - par apmeklētāju plūsmas organizāciju, par higiēnas prasību ievērošanu, dezinfekcijas līdzekļu pieejamību u. c.

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml. 
 
Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale [at] rezekne [dot] lv.

20. Aug 2021 21:00, piektdiena

Biļetes cena
10,00 €

Pasākuma datums un laiks

Paredzamais ilgums1 h 30 min
Norises vietaMazā āra skatuve
OrganizētājsLNSO un Latgales vēstniecība GORS

Pasākuma veids: pārslimojušajiem un vakcinētajiem, bez maskām