RĒZEKNES DOMES KAUSS 2019. Sporta deju sacensības

Jau tradicionāli pavasarī sporta deju klubs “VIVA” aicina uz sporta deju sacensībām “Rēzeknes domes kauss 2019”, kas šoreiz ir arī viens no Latvijas kausa izcīņas posmiem.

Sporta deju sacensības jaunākajās vecuma grupās sāksies jau 9.30, vakara daļas sākums 19.00. Vakarā skatītājus gaida arī 2018. gada latīņamerikas deju vicečempionu Artūra Freimaņa un Marinas Tulip uzstāšanās.

Ieejas biļetes cena visai diena ir 7,00 eiro. Ieejas kartes derīgas atkārtotai ieiešanai un iziešanai visas dienas garumā.

vakara daļas pie galdiņiem ieejas biļete – 20,00 eiro (vietu pie galdiņiem var rezervēt un plašāk uzzināt, zvanot 29161019 (Ilona)).

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.
 
Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale [at] rezekne [dot] lv.

27. Apr 201909:30, sestdiena
Paredzamais ilgums11 h 30 min
Norises vietaLielā zāle
Cena7.00 €
OrganizētājsSDK "Viva" Ilona Kalniņa
Pieslēdzies vai Reģistrējies, lai nopirktu biļetes GORS biļešu sistēmā!
Bērniem līdz 7 gadu vecumam (neieskaitot), kas neieņem atsevišķu sēdvietu, biļete nav jāiegādājas.