REIZ ZIEMASSVĒTKOS. Guntars Račs & Saldās sejas

Guntars Račs un "Saldās sejas", kā arī “Dzeguzīte”, Ivo Fomins, Lauris Reiniks un citi "Reiz Ziemassvētkos...".

Koncertprogrammā “Reiz Ziemassvētkos…” skanēs populāras R. Paula, J. Lūsēna, U. Marhileviča, A. Virgas, Z. Muktupāvela un T. Kleina Ziemassvētku dziesmas ar Guntara Rača vārdiem - "Eglīte", "Reiz Ziemassvētkos", "Nakts", "Zvani un sveces", kā arī dziesmas no “Jauns Mēness”, “bet bet” un grupas “Līvi” repertuāra.

Koncerta gaisotni veidos īpašais akustiskais dziesmu izpildījums, autora dzejas lasījumi, dāvanas klausītājiem, mājīgas videoprojekcijas un atraktīvie Latvijas Radio popgrupas “Dzeguzīte” dziedātāji un īpašie koncerta viesi - Ivo Fomins un Lauris Reiniks, Rīgas Valts vācu ģimnāzijas jauktais koris “Skulda” un daudzi citi. Vairāk informācijas par katra koncerta īpašajie viesiem meklējiet konkrēto koncertu aprakstos.

Pirms un pēc koncerta būs iespējams satikt grāmatas “Reiz Ziemassvētkos…” autoru, iegādāties jauno grāmatu un iegūt autogrāfu. Turpat būs pieejams arī programmas “Reiz Ziemassvētkos” CD albums un citi ieraksti.

Dzejnieka un mūziķa Guntara Rača dzejoļu grāmata “365”, pēc “Latvijas grāmattirgotāju asociācijas” apkopotajiem datiem, kļuva par pieprasītāko grāmatu Latvijā 2017. gadā. Šī gada novembrī klajā nāk jauna Guntara grāmata “Reiz Ziemassvētkos...”, kas arī ir iemesls jaunajai koncertu sērijai, kuros līdztekus dziesmām, būs klausāmi arī nelieli dzejas fragmenti, kas palīdzēs vēl vairāk noskaņoties gaišajam Ziemassvētku laikam.

Grupas “Saldās sejas”, kura ir dibināta Liepājā 1985. gadā, un, kuras pirmajā sastāvā muzicēja Guntars Račs, Tomass Kleins, Ainars Virga, Zigfrīds Muktupāvels un Aldis Žimants, darbība tika atjaunota 2017. gadā, izdots albums un ar koncertiem apceļota visa Latvija! Jaunajā sastāvā muzicē liepājnieki Guntars Račs, Tomass Kleins, kuriem pievienojušies grupas “bet bet” dalībnieki Uģis Tirzītis un Andris Alviķis, kā arī jaunie un daudzsološie solisti Jānis Narkevics Jr. Un apburošā dziedātāja Katrīna Bindere, kas nu jau kļuvusi par pilntiesīgu grupas dalībnieci. Ziemassvētku koncertos piedalīsies arī komponists un taustiņinstrumentālists Artūrs Palkevičs.

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.
 
Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale [at] rezekne [dot] lv.
 

14. Dec 2018 19:00, piektdiena

Biļetes cena
15,00 €20,00 €25,00 €

Pasākuma datums un laiks

Paredzamais ilgums2 h 30 min
Norises vietaLielā zāle
OrganizētājsSiguldas mākslu serpentīns, biedrība

Bērniem līdz 7 gadu vecumam, kas neaizņem atsevišķu sēdvietu, biļetes nav jāiegādājas.

Pusstundu pirms pasākuma sākuma sāk darboties bērnu istaba, kas pieejama bērniem vecumā no trīs līdz septiņiem gadiem. Bērnu istabas apmeklējums ir bez maksas. Pirms tam lūgums pieteikties, zvanot +371 64633303.