Pirmskoncerta sarunas. LNSO VASARNĪCA

Pirms festivāla "LNSO vasarnīca" noslēguma koncerta "Bernsteins, Gēršvins, Elingtons, Bjorka un Linda Leen" notiks PIRMSKONCERTA SARUNAS.

Par džeza saknēm un simfodžeza dzimšanu sarunāsies Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas asociētais profesors, džeza vēstures zinātājs Indriķis Veitners un mūzikas žurnālists Orests Silabriedis.

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.

Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale [at] rezekne [dot] lv

25. Aug 2019 16:00, svētdiena
Paredzamais ilgums30 min
Norises vieta1.st. konferenču telpa
Biļetes cenaIeeja par brīvu
OrganizētājsLNSO un Latgales vēstniecība GORS