Nacionālo Bruņoto spēku Štāba orķestra 30. gadadienas koncerts

9. decembrī Latgales vēstniecībā GORS notiks Nacionālo Bruņoto spēku Štāba orķestra 30. gadadienas koncerts. Koncertā ieeja bez maksas un biļetes nav nepieciešams izņemt!

Koncerta 1. daļa būs veltīta NBS Štāba orķestra 30. gadadienai un Latvijas un ASV diplomātiskās sadarbības 100gadei. Programmā latviešu un amerikāņu oriģinālmūzika pūtēju orķestrim: Dž. Viliams, E. Vihakers, G. Ordelovskis, M. Vidmonte. Paredzēts arī iekļaut koncertu tubai ar orķestri (tubistam tāpat kā orķestrim šogad 30. dzimšanas diena, un tuba bija mūzikas instruments, kuru starpvalstu līguma ietvaros Štāba orķestrim uzdāvināja Mičiganas Nacionālā gvarde 1992. gadā).

2. daļā paredzēti populāras latviešu mūzikas aranžējumi jaunās skaņās. Solisti: Ilona Dzērve, Luīze Krasta, Gita Puikevica-Puikevska, Atis Ieviņš (atkarīgs no koncerta datuma), Gatis Supe.

Diriģenti:
Andis Karelis
Guntis Kumačevs
Aleksandrs Kreišmanis

 

Noderīga informācija

 

Pusstundu pirms pasākuma sākuma sāk darboties bērnu istaba, kas pieejama bērniem vecumā no trīs līdz septiņiem gadiem. Bērnu istabas apmeklējums ir bez maksas. Pirms tam lūgums pieteikties, zvanot +371 64633303.

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.

Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale [at] rezekne.lv

09. Dec 2022 18:00, piektdiena
Paredzamais ilgums2 h
Norises vietaLielā zāle
Biļetes cenaIeeja par brīvu
Organizētājs: Nacionālie Bruņotie spēki