MUZIKĀLĀS BROKASTIS ZĪDS DĀRZĀ

"Muzikālās brokastis kafejnīcas ZĪDS dārzā" aicina ne tikai brokastotājus, bet gan ikvienu, kurš vēlas baudīt vasarīgu atmosfēru pūtēju orķestra “Rēzekne” uzburtajās skaņās Rēzeknes upes krastā. Gaidīsim ciemos arī tos, kuri vēlas baudīt līdzpaņemtos gardumus vai iet rīta pastaigā kopā ar mīluli! 

Galdiņu rezervācijas veicamas pa tālruni 28080700. 
Cena 20 eur, bērniem līdz 7 gadu vecumam 10 eur.

Tā kā Latvijas vasaras ir neparedzamas, vēlamies piebilst, ka lietus gadījumā brokastis tiks atceltas

Noderīga informācija

 

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.

Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale [at] rezekne.lv

 

 

04. Jūn 2023

11:00, svētdiena
Paredzamais ilgums1 h 30 min
Norises vietaKafejnīca ZĪDS
Organizētājs: Austrumlatvijas koncertzāle, SIA

Biļetes cena

  • Parastā: 20.00 €
  • Bērns: 10.00 €