MIKROFONA APTAUJAI 50. Lielkoncerts

MIKROFONS - viena no savulaik iecienītākajām Latvijas Radio programmām. Pirms apaļiem 50 gadiem tajā aizsākās ikgadējā latviešu dziesmu aptauja, gūstot milzu popularitāti Latvijā un pasaulē. Daudzi desmiti komponistu un mūziķu, desmitiem tūkstošu klausītāju Latvijā un citur pasaulē, balsojot par SAVU dziesmu, gada dziesmu - karalieni. Mikrofona aptauja gadu gaitā pārtapa par latviešu tautas mazajiem dziesmu svētkiem, ar savu tautisko garu un vienotību tuvinot mūsu lielo dziesmoto revolūciju un kļūstot par latviešu estrādes dziesmas pieminekli. 50 gadi - tātad ir pienācis brīdis atkal būt kopā - latviešu dziesmai un klausītājam. Mums visiem. Lai priecātos, baudītu, veldzētos un atcerētos...

Koncertā piedalīsies: Viktors Lapčenoks, Žoržs Siksna, Olga Rajecka, Uģis Roze, grupa "Credo", Adrians Kukuvass, Mārtiņš Brauns, Uldis Marhilēvičs, Jānis Lūsēns, Boriss Rezņiks, Brāļi Ziemeļi, Nauris Puntulis, Jānis Paukštello, Aija Vītoliņa, Andris Ābelīte, Ieva Kerēvica, Artūrs Biķernieks, Olga Stupiņa, Inta Gudovska, Anita Levša, muzikālā apvienība "Vintāža" un citi mūziķi. Koncertu vadīs leģendārie Latvijas radio raidījumu vadītāji, diktori un "Mikrofona aptaujas" idejas autori - Gunārs Jākobsons un Lia Guļevska.

Koncerta režisors - Valdis Pavlovskis
Producents - Jānis Kļaviņš
 
Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.
 
Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale [at] rezekne [dot] lv.
 

01. Dec 2018 19:00, sestdiena

Biļetes cena
12,00 €15,00 €20,00 €25,00 €30,00 €

Pasākuma datums un laiks

Paredzamais ilgums2 h
Norises vietaLielā zāle
OrganizētājsForte PR, SIA

Bērniem līdz 7 gadu vecumam, kas neaizņem atsevišķu sēdvietu, biļetes nav jāiegādājas.