LABRYS dejas viesizrāde

Viena biļete, viens vakars GORĀ - divi notikumi! Iegādājoties biļeti uz šo notikumu, jūs iegūstat iespēju apmeklēt arī koncertu plkst. 17.00 "PIESKARTIES II" Anna Rancāne (dzeja), Ieva Saliete (klavesīns, klavihords) (Vairāk informācijas par šo notikumu: https://www.latgalesgors.lv/lv/pieskarties-ii-anna-rancane-dzeja-ieva-saliete-klavesins-klavihords )
 
“Labrys” ir laikmetīgās dejas mākslinieku IevaKrish kustību un skaņas izrāde, kas sevī apvieno iekļaujošā teātra un minimālisma dejas izteiksmes formas. Darbu ritējuma noskaņas ziņā var salīdzināt ar labirintu: vietu, kurā, pat ja tā šķiet saprotami organizēta, var ļoti ātri apmaldīties. Skatītāji aicināti izvelēties sev tīkamāko sēdvietu, kā arī izrādes laikā to brīvi mainīt.
 
Izrāde "Labrys" nominēta Dejas Balvai kā 2019.-2020. gada laikmetīgās dejas iestudējums.
Darbu izpildīs izrādes autori Ieva Gaurilčikaitė-Sants un Krišjānis Sants, jeb mākslinieku apvienība IevaKrish
Skaņas kopozīciju veidojis Jēkabs Nīmanis.
Skaņas tehniku programmējis un komponējis Pāvils Jurjāns.
Darbs tapis 2019. gadā ar Horeogrāfu Asociācijas un Ievas Ozoliņas kā producentu un Janas Jacukas kā dejotājas palīdzību.
 

GORS Kultūras vēstnieku programmas dalībniekiem biļetes ar 10% atlaidi, veicot pirkumu kasēs vai Latgales vēstniecības GORS biļešu sistēmas klienta profilā. Kasēs lūgums uzrādīt karti pirms pirkuma veikšanas.
 
Uz šo pasākumu tiekamies ar apmeklētājiem, kuri ir izslimojuši vai vakcinējušies!
 
Ienākšana pasākumā ar derīgu digitālo Covid-19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu, kas parāda, ka persona (ieskaitot bērnus) ir:
 

  • Vakcinējusies pret Covid-19
  • Pēdējā pusgada laikā ir pārslimojusi Covid-19.

 
Lūgums pirms pasākuma apmeklējuma pārliecināties, ka Jūsu Covid-19 sertifikāts ir derīgs, jo pretējā gadījumā pasākuma apmeklēšana būs liegta. Digitālo Covid-19 sertifikātu var iegūt https://covid19sertifikats.lv/. QR kodam ir jābūt digitālam vai papīra formātā. 

Bērnistaba, kamēr spēkā pulcēšanās ierobežojumi ar distancēšanos, diemžēl nebūs pieejama. 

Iegādājoties biļeti uz šo pasākumu, Jūs apliecināt, ka:
- ievērosiet visus 'Covid-19' izplatības ierobežošanai ieviestos drošības pasākumus, informācija par kuriem būs pieejama arī koncerta norises vietā;
- respektēsiet koncerta organizatoru norādījumus norises vietā - par apmeklētāju plūsmas organizāciju, par higiēnas prasību ievērošanu, dezinfekcijas līdzekļu pieejamību u. c.
 
Vēršam apmeklētāju uzmanību tam, ka tiks ievēroti visi valsts noteiktie drošības pasākumi. Aicinām izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt pasākumu, ja Jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī ja Jums ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus.
 
Iegādājoties biļeti uz šo pasākumu, Jūs apliecināt, ka:
- ievērosiet visus 'Covid-19' izplatības ierobežošanai ieviestos drošības pasākumus, informācija par kuriem būs pieejama arī koncerta norises vietā;
- respektēsiet koncerta organizatoru norādījumus norises vietā - par apmeklētāju plūsmas organizāciju, par higiēnas prasību ievērošanu, dezinfekcijas līdzekļu pieejamību u. c.

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml. 

 
Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale [at] rezekne [dot] lv.

13. Nov 202118:30, sestdiena
Paredzamais ilgums1 h
Norises vietaLielā zāle
Cena7.00 €
OrganizētājsAustrumlatvijas koncertzāle, SIA

Pasākuma veids: pārslimojušajiem un vakcinētajiem, ar maskām.

Biļete jāpērk katram apmeklētājam, neatkarīgi no vecuma.