ATCELTS! KRISTAPS KRIEVKALNS. 50 gadu jubilejas koncerts


Tehnisku iemeslu dēļ 20. aprīļa notikums “KRISTAPS KRIEVKALNS. 50 gadu jubilejas koncerts” ir ATCELTS!
 
Informācija biļešu īpašniekiem:

Ja biļetes uz pasākumu ir iegādātas interneta veikalā bilesuparadize.lv, tad nauda par pasākuma biļetēm tiks ieskaitīta biļešu pircēja bankas kontā automātiski.
Ja biļetes uz pasākumu ir iegādātas Biļešu Paradīzes kasē, tad naudu par iegādātajām biļetēm būs iespēja saņemt jebkurā Biļešu Paradīzes kasē.

 Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un tiekamies citos notikumos.

Noderīga informācija

 

Pusstundu pirms pasākuma sākuma sāk darboties bērnu istaba, kas pieejama bērniem vecumā no trīs līdz septiņiem gadiem. Bērnu istabas apmeklējums ir bez maksas. Pirms tam lūgums pieteikties, zvanot +371 64633303.

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.

Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale [at] rezekne.lv

20. Apr 2024 18:00, sestdiena
Paredzamais ilgums2 h
Norises vietaLielā zāle
Organizētājs: IDL Events, SIA

Biļetes cena

  • 15.00 €
  • 20.00 €
  • 25.00 €