Koncertprogrammas bērniem

Latgales vēstniecība GORS kopā ar mammām un tētiem, omām un opapiem gaida ciemos arī pašus mazākos kultūras mīļotājus, jo te īpašās bērniem paredzētās koncertprogrammās varēs satikt gan "Brīnumskapja" atraktīvos iemītniekus (attēlā), gan zinātkāro puisēnu LeNeSOnu, gan citus bērniem draudzīgus tēlus. Aicinām ielūkoties īpaši bērniem paredzēto pasākumu klāstā!

B.A.C.H. Koncerts skolu jauniešiem
Otrdiena, 8. oktobris 16:00 Lielā zāle. Biļetes cena: Ls 1 (1,42 eiro)
Koncerts "B.A.C.H." paredzēts skolas vecuma jauniešiem (7. - 12. klase). Tajā uzstāsies deju grupa "Buras", "Trio ArtlShok", solisti un Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskolas jauktais koris. Koncerts stāsta par slaveno komponistu Johanu Sebastianu Bahu - barokālu, avangardisku, cildenu un harmonisku.

Latvijas Nacionālās operas izrāde SPĒLĒSIM OPERU
10. novembris 18:00 Lielā zāle. Biļetes cena: Ls 3 (4,27 eiro), ģimenes biļetei (4 cilvēki un vairāk) 10% atlaide, klēpī sēdošiem bērniem ieeja bez maksas
Izrādes apmeklētājiem nebūs jāsēž skatītāju rindās un pacietīgi jāvēro izrāde, bet gan pašiem jāpiedalās tās veidošanā. Katram būs iespēja pārtapt par īstu operas mākslinieku vai orķestra mūziķi, gleznot dekorācijas un, visbeidzot, ietērpties krāšņajos operas kostīmos, kas ikvienu pārvērtīs līdz nepazīšanai. "Spēlēsim operu!" ir notikums visai ģimenei – izzinoša un izklaidējoša iespēja palūkoties, kas "operai vēderā", kopā ar bērnu operu varoņiem skatoties, klausoties un mācoties.

Uzvedums ZIEMASSVĒTKI BRĪNUMSKAPĪ
7. decembris 18:00 Lielā zāle. Biļetes cena: Ls 5 (7,11 eiro), klēpī sēdošiem bērniem ieeja bez maksas
Uzveduma autori sola - katrs koncerts ir jautra svētku svinēšana un gatavošanās tiem - ar smaržām, garšām, gaismām un tumsām, ar negaidītiem notikumiem. Arī šie Ziemassvētki kopā ar "Brīnumskapī" mītošajiem, kā ierasts, būs varen jautri! "Brīnumskapja" radošajā komandā darbojas Ingus Ulmanis, Andris Sējāns, Aigars Voitišķis, Roberts Rasa, Baiba Vanaga, Anrijs Grinbergs un grupa "Knīpas un knauķi".

LNSO koncertprogramma bērniem LeNeSons ZIEMASSVĒTKOS
12. decembris 13:00 Lielā zāle. Biļetes cena: Ls 2 (2,85 eiro), klēpī sēdošiem bērniem ieeja bez maksas
LeNeSOns ir puisēns - jautrs, zinātkārs, muzikāls un jau kādu laiku ļoti labs draugs Latvijas Nacionālajam simfoniskajam orķestrim (LNSO). Ziemassvētku gaidīšanas laikā LeNeSOns kopā ar LNSO un kori klausītājus Rēzeknē priecēs ar ļoti skaistu koncertprogrammu "LeNeSOna Ziemassvētki", kurā tiks atskaņotas skaistākās Ziemassvētku melodijas korim un orķestrim, kā arī Māra Lasmaņa "Ziemassvētku popūrijs", Jāņa Porieša "Ziemassvētki" un fragmenti no Pētera Čaikovska baleta "Riekstkodis". Koncerta starpbrīdī varēsi klausīties instrumentu paraugdemonstrējumus, kā arī pašiem izmēģināt, kā tas ir - vilkt ar lociņu pa stīgām, iepūst milzu tubā vai uzsist pa kādu no orķestra sitamajiem instrumentiem. Darbosies arī radošās darbnīcas.

Koncertprogramma bērniem MAŠA UN LĀCIS (Maskava)
13. decembris 19:00 Lielā zāle. Biļetes cena: Ls 5 (7,11 eiro), Ls 7 (9,96 eiro), Ls 10 (14,23 eiro), ģimenes biļetei (4 cilvēki un vairāk) 10% atlaide, klēpī sēdošiem bērniem ieeja bez maksas
Iemīļotie multfilmiņas varoņi kopā ar dažādiem citiem pasaku tēliem satiksies uz vienas skatuves, lai līksmi un jautri sagaidītu gada priecīgākos svētkos. "Maša un Lācis" – tas ir aizraujošs lielo leļļu šovs!

Muzikāla programma SNIEGBALTĪTES SKOLA
27. decembris 17:00 Lielā zāle. Biļetes cena: Ls 3,51 (4,99 eiro); Ls 4,22 (6 eiro); Ls 5,62 (8 eiro); Ls 7,03 (10 eiro)
Izrāde "Sniegbaltītes skola" būs brīnišķīga izklaide un atpūta visai ģimenei bez vecuma ierobežojuma. Vecākiem būs iespēja tikties ar jau sen zināmiem un iemīļotiem lugas varoņiem, savukārt bērniem tas būs īsts piedzīvojums, atverot Sniegbaltītes skolas durvis. Pasakas varoņu lomās iejutīsies Liene Šomase, Jānis Kirmuška, Santa Didžus, Jānis Jarāns, Paula Dukure, Laila Kirmuška, Dainis Porgants un citi.

Biļetes uz Latgales vēstniecības GORS pasākumiem var iegādāties "Biļešu paradīzes" tirdzniecības vietās visā Latvijā, tai skaitā Latgales vēstniecībā GORS Rēzeknē, Pils ielā 4, kā arī interneta vietnē www.bilesuparadize.lv.

Saziņai: + 371 64633303 (GORS biļešu kase, biļešu rezervācija); +371 22020206 (ekskursijas, vispārīgi jautājumi).