GENERATION Z. POPIELA 13

21. novembrī plkst. 17.00 Latgales vēstniecības GORS mazajā zālē notiks ARPC Jauniešu atvērtā centra "JACis" rīkotais  jauniešu konkurss "Popiela 13".

Par “Generation Z” jeb Z paaudzi  tiek dēvēti jaunieši vecumā līdz 19 gadiem, kuri ir uzauguši digitālajā vidē un ir nepārtrauktā ‘pieslēgumā’. Mūzika ir viena no būtiskākajām viņu dzīves sastāvdaļām, tāpēc ar tās palīdzību ir iespējams pievērst šīs paaudzes uzmanību un izzināt to.

Jauniešu iemīļotais pasākums “Popiela” tiks rīkots jau 13. gadu pēc kārtas. Šajā pasākumā jauniešu grupas veido savus priekšnesumus  - pop klipus -  un demonstrē tos aizraujošā šovā. Cik daudz mēs zinām par jauniešiem, kādi ir jaunieši, kādas ir šīs paaudzes īpatnības, vērtības, to visu mēs uzzināsim jau pavisam drīz.

Katru gadu konkursā piedalās jaunieši gan no Rēzeknes skolām, gan arī pārstāvji no Latgales novada skolām un organizācijām. Krāsaini, interesanti un radoši priekšnesumi tiek prezentēti ik gadu.

Pasākuma otrajā daļā, kamēr žūrija apkopos konkursa rezultātus, izskanēs koncerts, kurā skatītājiem tiks piedāvāta vietējo jauniešu muzikālo un deju priekšnesumu programma.

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.

Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale [at] rezekne [dot] lv.  

21. Nov 201817:00, trešdiena
Biļetes cena
Visas biļetes izpārdotas!
Paredzamais ilgums3 h
Norises vietaMazā zāle
OrganizētājsARPC "Zeimuļs"