FREEDOM. Deju studijas DYNAMIC HIT 15 gadu jubilejas koncerts

DYNAMIC HIT ir viena no lielākajām deju studijām Latvijā, kurā šobrīd dejo vairāk nekā 180 dejotāji vecumā no 5-55 gadu vecumam. 4 pedagogu vadībā dejotāji apgūst dažādu deju stilu horeogrāfijas, piedalās starptautiskās deju sacensībās un iegūst godalgotas vietas. 15 gadu laikā ir izdejoti 12 atskaites koncerti, 8 no tiem Latgales vēstniecībā GORS.
DYNAMIC HIT vienmēr ir izcēlies ar saviem krāšņajiem skatuves tērpiem, emocijām un dinamiskajām dejām.
 
Skatītājiem būs iespēja izbaudīt 30 jaunākās horeogrāfijas Pop dance, Jazz funk, dancehall, Contemporary un High Heels deju stilos.
 
Koncertā piedalās DYNAMIC HIT deju grupas: FANCY KIDS, LIL GIRLS, SPICY KIDS, STAR CREW, SPARKLE, DIAMOND BLAZE, LADIES PRO, FCNT HEELS,
HEELS ON un GLAMOUR. 
 
Horeogrāfi:
Diāna Garanča
Anna Zmeikina
Roma Spradzenko
Aļesja Garanča
 
Noderīga informācija

 

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.

Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale [at] rezekne.lv

 

 

03. Jūn 2023

17:00, sestdiena
Paredzamais ilgums2 h
Norises vietaLielā zāle
Organizētājs: Austrumlatvijas koncertzāle, SIA

Biļetes cena

7.00 €