FIKSI-ŠOVS. OPERĀCIJA "JAUNAIS GADS"

Fikši-šova "Operācija "Jaunais gads"" pirmizrāde, kas būs pilna ar pārsteigumiem un svētku brīnumiem no leģendārajiem fiksikiem.

Īsts Salavecis šogad gaida šo pasākumu - "Fiksi-Šovs", kuru varoņi sagatovojuši skatītājiem īstu piedzīvojumu, kas sāksies vēl pirms izrādes!

Katrs skatītājs var iegūt super balvu no fiksikiem un Salaveča, piedaloties īpašā kvestā pirms izrādes. Katrs dalībnieks saņems īpašu “pomogatoru” zīmogu, kas nozīmē iespēju laimēt galveno Jaungada dāvanu. Jo vairāk zīmogu - jo lielāka ir iespēja laimēt!

Bet pēkšņi... Salavecis pazūd! Kur viņš var būt? Viņu nolaupīja Datoru Valstības krāpnieki! Kāds Jaunais Gads bez Salaveča, bez brīnumiem un dāvanām? Neuztraucieties! Fiksiki zina risinājumu un aicina jūs piedalīties izrādē-atrakcijā kopā ar DimDimiču, Noliku un Simku Profesora Čudakova laboratorijā.

Skatītāju zāle tiks samazināta tieši lidz fiksiku izmēriem, lai mēs visi spētu cinīties ar ļaunumu un atgriezties Jaungada noskaņojumā!

Burvīga svētku brīnumu gaisotne ļaus bērniem un viņu vecākiem sajusties kā īstā pasakā, dziedot un dejojot kopā ar saviem mīļajiem varoņiem un pat kļūt par fiksikiem! Galu galā, tikai Jaunajā gadā visi sapņi piepildās.

Sagatavoties kvestam no Faira, Vertas, Špuļas, Igreka un Simkas ar Noliku, cīnīties par galveno balvu, spēlēt, dziedāt un dejot Jaunā gada svētkos!

Aicinām nākt 45-55 minūtes pirms izrādes, pats jautrākais tikai sākas. Tiekamies "Fiksi šovā"!

Pasākuma valoda - krievu.

Izrāde nav ieteicama bērniem līdz 2 gadu vecumam.

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.
 
Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale [at] rezekne [dot] lv.  

11. Dec 201818:00, otrdiena
Biļetes cena
13.00 €
16.00 €
18.00 €
Paredzamais ilgums1 h
Norises vietaLielā zāle
OrganizētājsVK events agency, SIA
Pieslēdzies vai Reģistrējies, lai nopirktu biļetes GORS biļešu sistēmā!
Bērniem līdz 5 gadu vecumam, kas neaizņem atsevišķu sēdvietu, biļetes nav jāiegādājas.