EMĪLIJA. LATVIJAS PRESES KARALIENE.Drāma. 3. un 4. sērija

Latvijas vēsturē bagātākās sievietes un izdevējas Emīlijas Benjamiņas dzīvesstāsts, sākot no 1924. gada, kad viņa nolemj kopā ar vīru Antonu Benjamiņu izdot ilustrēto izdevumu “Atpūta”, kas kļūst par vienu no populārākajiem dzīvesstila izdevumiem Latvijā.

Stāsts par neatkarīgu, modernu un spēcīgu sievieti, kura iekaro savu vietu 30. gadu žurnālistikas un sabiedrības elitē, nodevību un traģisku bojāeju 1941. gadā, it kā sekojot tā laika populārā gaišreģa Finka pareģojumam par Emīlijas dzīvi.

Filmas stāsts balstīts uz patiesiem notikumiem un reālām personām, bet daži tēli, to raksturi, ainas un notikumi ir izdomāti radošajā procesā, lai atspoguļotu notikumus un radītu filmas dramaturģisko stāstu.

Režisors: Andis Mizišs, Dāvis Sīmanis, Kristīne Želve, Gints Grūbe

Aktieri: Edgars Ozoliņš, Guna Zariņa, Juris Bartkevičs, Raimonds Celms, Enzo Leonardo Borneo, Sandis Runge, Baiba Broka, Ligita Dēvica, Inga Tropa–Fišere, Uva Segliņa, Artūrs Skrastiņš, Lauris Dzelzītis, Uldis Anže, Arnolds Osis, Jēkabs Reinis, Gatis Maliks, Dainis Gaidelis

Ieeja kino tiek nodrošināta tikai pa galveno ieeju, apmeklētāju plūsmu uzraugošajai personai uzrādot personu apliecinošu dokumentu (pase vai ID):

  • Personām sākot no 18 gadiem – sadarbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu;
  • Personām no 12 līdz 17 gadiem – derīgu testēšanas sertifikātu vai laboratorijas izziņu par pēdējo 72 stundu laikā veiktu negatīvu skrīninga testu;
  • Personām līdz 12 gadiem – vakcinētu vai pārslimojušu vecāku pavadībā, sertifikāts nav nepieciešams.

Lūgums pirms pasākuma apmeklējuma pārliecināties, ka Jūsu Covid-19 sertifikāts ir derīgs, jo pretējā gadījumā pasākuma apmeklēšana būs liegta. Digitālo Covid-19 sertifikātu var iegūt https://covid19sertifikats.lv/. QR kodam ir jābūt digitālam vai papīra formātā. 

16. Nov 202118:00, otrdiena
Biļetes cena
2.45 € -  4.75 €
Paredzamais ilgums1 h 40 min
Norises vietaMazā zāle
OrganizētājsAustrumlatvijas koncertzāle, SIA

LV 12+