DZIMUSI ĶĪNĀ. Baltijas jūras dokumentālo filmu forums

DZIMUSI ĶĪNĀ (One Child Nation, 2019, ASV, Rež. Naņfu Vana (Nanfu Wang), Dzjalina Džana (Lynn Zhang), Dogwoof)

Kļūstot par māti, kinorežisore atklāj neizstāstīto Ķīnas viena bērna politikas vēsturi un vecāku un bērnu paaudzes, kuras mūžīgi ietekmē un veido šis sociālais eksperiments.

Baltijas Dokumentālo filmu forums 2019

Ikgadējais Baltijas jūras dokumentālo filmu forums – starptautisks projektu tirgus dokumentālo filmu veidotājiem – šogad notiks no 3. līdz 7. septembrim. 

Baltijas jūras dokumentālo filmu forums (BSD) ir nozīmīgākais dokumentālajām filmām veltītais projektu tirgus Baltijas valstīs, kas ik gadu Rīgā pulcē vairāk nekā 100 profesionāļus no aptuveni 20 valstīm. Savukārt ikvienam skatītājam Rīgā un lielākajās reģionu pilsētās BSD tradicionāli piedāvā noskatīties īpašu pēdējo gadu dokumentālo filmu programmu.

Skolēniem, studentiem, senioriem ieeja bez maksas - ielūgumus var izņemt Latgales vēstniecības GORS Informācijas centrā no 1. septembra.

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.

Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale [at] rezekne [dot] lv

03. Sep 201918:00, otrdiena
Paredzamais ilgums1 h 30 min
Norises vietaMazā zāle
Cena1.00 €
OrganizētājsNacionālais Kino centrs
Pieslēdzies vai Reģistrējies, lai nopirktu biļetes GORS biļešu sistēmā!