CĪSIŅSUNS. CHRIS ELLYS. Kino un mūzikas vakars uz Jumta terases

Šovasar Latgales vēstniecība GORS atkal aicinās baudīt vasaras vakarus ar kino un mūziku uz koncertzāles Jumta terases. Vasaras kino un mūzikas Jumta terases vakari Latgales vēstniecībā GORS notiks piektdienu un sestdienu vakaros, ļaujot baudīt nepiespiestu vasarīga viegluma sajūtu pilnu brīvdabas kino. Piektdienās pirms filmas uzstāsies arī kāds vietējais vai ārvalstu mūziķis vai mūziķu apvienība.

CHRIS ELLYS

Kriss Elis (Chris Ellys) ir slovāku dziedātājs un dziesmu autors, kurš sevi pozicionē kā ārzemēs biežāk spēlējošo slovāku mūziķi. Krisa izpārdotais EP “Lonely Tree“, kas ir pilns ar balādēm par viņa dzīvi, nesa mūziķim vairākas mūzikas balvas. Kriss Elis nospēlējis vairāk nekā divus simtus koncertu dažādās Eiropas vietās, piedalījies populāros mūzikas festivālos, piemēram, GRAPE festival, Łodź Songwriters Festival un citos. Šobrīd mūziķis strādā pie jaunā albuma, kuru plānots izdot jau šogad.

CĪSIŅSUNS

Pirmie saimnieki – Remī un viņa vecāki, kuri atkopjas pēc dēla pārdzīvotā vēža, – ir iedzīvojušies kara zonā savās mājās, un jauns rūpju iemesls diemžēl ir par daudz, tāpēc sunītis tiek aizvests iemidzināt. Vetārsta palīdze izglābj taksīti, paņemot to pie sevis. Neviļus satiekoties ar veco skolas biedru Brendonu, jūtu vaļā viņa piekrīt doties ceļojumā pie Brendona brāļa. Sunītis turpmākajā dzīvē pie vairākiem saimniekiem piedzīvo visdažādākos piedzīvojums, kas jaucas ar rūgto un skaisto.

Žanrs: piedzīvojumu filma, komēdija
Režisors: Tods Solondzs
Lomās: Kīrans Kalkins, Grēta Gerviga, Keaton Nigel Cooke, Tracy Letts, Julie Delpy
Ražošanas valsts: ASV
Gads: 2016
Filmas valoda: angļu; ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
Filma nav ieteicama līdz 12 gadu vecumam.
 
Lai arī Latgales vēstniecība GORS, baudot kino un mūziku uz Jumta terases, būs parūpējusies par sildošajām lampām un plediem, tomēr aicinām apmeklētājus ģērbties pēc iespējas siltāk. Sliktu laikapstākļu gadījumā kino un mūzikas vakaru norises vieta var mainīties.
 
Biļešu cenas piektdienu vakaru notikumiem ir 7,00 €, bet sestdienu kino seansiem 5,00 €. GORS Kultūras vēstnieku programmas dalībniekiem ieejas biļetes cenas attiecīgi ir 6,00 € un 4,00 €.
 
Biļetes nopērkamas Latgales vēstniecības GORS kasē, latgalesgors.lv vai pusstundu pirms vakara pasākuma. Apmeklētāju ievērībai – pērkot biļetes tieši pirms pasākuma, nevarēs norēķināties ar maksājumu kartēm. Ierobežotā vietu skaita dēļ un, ņemot vērā iepriekšējo gadu interesi, aicinām biļetes iegādāties laikus.
 
Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.
 
Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale [at] rezekne [dot] lv.  
 

17. Aug 201821:30, piektdiena
Paredzamais ilgums2 h
Norises vietaJumta terase
Cena7.00 €
OrganizētājsAustrumlatvijas koncertzāle, SIA
Pieslēdzies vai Reģistrējies, lai nopirktu biļetes GORS biļešu sistēmā!
Filma nav ieteicama līdz 12 gadu vecumam.