Atcelts! BORISS GREBENŠČIKOVS UN AKVARIUM. Koncertprogramma RASTA BASTA

Latgales vēstniecība GORS informē, ka no 24. aprīļa uz 25. septembri pārceltais  Borisa Grebenščikova un grupas “Akvarium” koncerts RASTA BASTA tiek atcelts COVID-19 apstākļu dēļ un nauda par nopirktajām biļetēm tiek atmaksāta.
 
  • Ja biļetes iegādātas GORS biļešu tirdzniecības sistēmā kasē vai internetā, tad lūdzam aizpildīt naudas atmaksas iesniegumu (pieejams kasē), tam klāt pievienot biļetes, parakstīt un iesniegt GORS kasē 1. stāvā vai elektroniski parakstītu (veidlapa pieejama GORS mājas lapā) nosūtīt uz koncertzale [at] rezekne [dot] lv, iesniegumus par biļešu naudas atmaksu pieņemam līdz 1.oktobrim.
  • Ja biļetes ir iegādātas interneta veikalā bilesuparadize.lv, tad nauda par biļetēm tiks ieskaitīta biļešu pircēja bankas kontā automātiski likumā noteiktajos termiņos.
  • Ja biļetes (pelēkzilā krāsā) ir iegādātas “Biļešu Paradīze” sistēmā kasē, tad naudu par iegādātajām biļetēm var saņemt jebkurā “Biļešu Paradīze” kasē Latvijā.

 

BORISS GREBENŠČIKOVS UN AKVARIUM

Latgales vēstniecības GORS Lielajā zālē ar jauno koncertprogrammu "Rasta Basta" uzstāsies Boriss Grebenščikovs un leģendārā grupa "Akvarium".

Tikai šajā koncertā Boriss un viņa grupa izpildīs īpašu programmu, kas ietver gan zelta hitus, gan intriģējoši jaunas dziesmas.

Boriss Grebenščikovs (BG), gan viens pats, gan "Akvarium" sastāvā, izpilda mūziku jau vairāk nekā 40 gadus. Viņš ir ierakstījis ap desmit pašizdotu albumu un vēl pusotru desmitu oficiālu albumu, kad vārds "roks" vairs nebija aizliegts.

BG ir viens no pirmajiem krievu mūziķiem, kas bija spējīgs adaptēt Rietumu kultūras muzikālo estētiku viņa dzimtās valodas specifikā. Arī šobrīd Boriss ir veiksmīgs pierādījums tam, ka var dziedāt jamaikiešu regeju, amerikāņu folku un īru balādes, arvien saglabājot krievu identitāti.

Boriss Grebenščikovs ir ne tikai plaši zināms dziedātājs un mūziķis. Viņš ir arī tulks, rakstnieks, mākslinieks, radio raidījumu vadītājs un austrumu filozofijas pazinējs. Viņa interešu daudzpusība un zināšanu dziļums ir sekmējusi to, ka mākslinieks ir kļuvis par kulta personāžu. Tāpēc katrs Grebenščikova koncerts ir gandrīz kā maģisks rituāls, pēc kura sirdī dzīvo svētku izjūta.

GORS Kultūras vēstnieku programmas dalībniekiem biļetes ar 10% atlaidi, veicot pirkumu kasēs vai Latgales vēstniecības GORS biļešu sistēmas klienta profilā. Kasēs lūgums uzrādīt karti pirms pirkuma veikšanas.

Turpinoties pastāvošajiem pasākumu apmeklēšanas ierobežojumiem, bērnistaba pagaidām nebūs pieejama. 
 
Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.
 
Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale [at] rezekne [dot] lv.

Biļetes nav pārdošanā!

Bērni līdz 7 gadu vecumam pasākumā var netikt ielaisti. Turpinoties pastāvošajiem pasākumu apmeklēšanas ierobežojumiem, bērnistaba pagaidām nebūs pieejama.