10 ATBOLSŪS. SKONAI jubilejas koncerts

Rēzeknes novada vokālā studija SKONAI savas muzikālās gaitas uzsākusi 2013. gadā, un šo 10 gadu laikā pulcējusi vairāk kā 100 bērnus un jauniešus, kuri sevi dēvē par lielu ģimeni. Piedzīvojuši gan elpu aizraujošus izaicinājumus, gan veiksmīgas sadarbības, gan skaistas muzikālas virsotnes.
Jubilejas koncertprogramma “10 ATBOLSŪS” ļaus atskatīties uz paveikto un kavēties siltās atmiņās, cik daudz kopā piedzīvots, un cik daudz katram dalībniekam nozīmē būt daļai no SKONAI. 
 
Bērni un jaunieši klausītājus priecēs gan ar zināmām latgaliešu mūzikas kompozīcijām, gan ko pavisam jaunu. Līksmosim uz skatuves kā jau īstās desmitgades svinībās, un priecāsimies būt kopā ar visiem mūsu draugiem un atbalstītājiem!
Noderīga informācija

 

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.

Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale [at] rezekne.lv

 

 

10. Jūn 2023 18:00, sestdiena
Paredzamais ilgums2 h
Norises vietaLielā zāle
Organizētājs: Rēzeknes novada pašvaldība

Biļetes cena

  • 8.00 €
  • 10.00 €