CEĻĀ UZ LATVIJAS DZIESMU UN DEJU SVĒTKIEM. Latgales apvienotā akordeonistu orķestra koncerts.

Latgales Apvienota akordeonistu orķestra koncerts “Ceļā uz Latvijas Dziesmu un Deju svētkiem” veltīts Starptautiskai bērnu aizsardzības dienai. Koncerta piedalīsies akordeonisti no visas Latgales reģionā mūzikas un mākslas skolām – aptuveni 50-70 dalībnieki. Šogad Latgales akordeonisti apvienoti ar vienu ideju – kvalitatīvi sagatavoties un piedalīties 2025. gada Latviešu Dziesmu un Deju svētku Vislatvijas akordeonistu orķestra koncerts “Skan akordeons!”.  Koncertā skanēs latviešu komponistu - R. Paula, M. Lasmaņa, U. Lapsiņa, R. Ungura, O. Stroka un latviešu tautas mūzika.
 
Ieejas kartes iespējams izņemt GORS Informācijas centrā/ kasē.
Noderīga informācija

 

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.

Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale [at] rezekne.lv

 

 

01. Jūn 2023 19:00, ceturtdiena
Paradzamais garums1 h 30 min
Nūtikšonys vītaLielā zāle
Biļetes cenaIeeja par brīvu
Organizātuojs: Biedrība EXCELSUS