ROMEO UN DŽULJETA. "Quorum ballet" izrāde. 27. Starptautiskais Baltijas baleta festivāls

Baltijas baleta festivāls paziņo, ka no organizatoriem neatkarīgu iemeslu dēļ visi festivāla pasākumi tiek pārcelti uz 2022. gada oktobri. Latgales vēstniecībā GORS pasākums notiks 21. oktobrī. Visas iegādātās biļetes ir derīgas!

 

 

Šī jauniestudējuma ideja dzimusi no vēlmes turpināt darbu pie lielās klasikas pārveidošanas, kas sasaucas ar mūsdienu dzīvi un sabiedrību. Horeogrāfs Daniels Kardoso pieņēmis izaicinājumu radīt jaunu baletu, iedvesmojoties no Viljama Šekspīra lugas “Romeo un Džuljeta”.

 Kā lai šo klasisko stāstu pārnes uz mūsdienām? Uz laiku, kad dzīves galvenās intereses ir egocentrisms, savtīgums un savu iegribu apmierināšana?

“Romeo un Džuljetu” cilvēki visā pasaulē atpazīst kā skaistāko no visiem mīlas stāstiem. Daniela Kardoso horeogrāfija līdz ar Sergeja Prokofjeva mūziku skatītājiem uzdod jautājumu, kas dzīvē ir visdārgākais un par ko bieži vien aizmirstam... mīlestība.

 

Režisors, horeogrāfs un idejas autors: Daniels Kardoso (Daniel Cardoso)

Dramaturģiskā konsultante: Ana Lazaro (Ana Lázaro)

Dejotāji: 8 dejotāji

Komponists: Sergejs Prokofjevs

Kostīmu māksliniece: Marija Monte (Maria Monte)

Gaismu mākslinieks: Daniels Kardoso (Daniel Cardoso)

Scenogrāfs: Daniels Kardoso (Daniel Cardoso) un Hugo F. Matoss (Hugo F. Matos)

Baletmeistars: Ruī Reiss (Rui Reis) un Kima Potofa (Kim Potthoff)

Producente: Rakele Vieira de Almeida (Raquel Vieira de Almeida)

Fotogrāfs: K. Kardoso (C. Cardoso)

 

Pusstundu pirms pasākuma sākuma sāk darboties bērnu istaba, kas pieejama bērniem vecumā no trīs līdz septiņiem gadiem. Bērnu istabas apmeklējums ir bez maksas. Pirms tam lūgums pieteikties, zvanot +371 64633303.

GORS Kultūras vēstnieku programmas dalībniekiem biļetes ar 10% atlaidi, veicot pirkumu kasēs vai Latgales vēstniecības GORS biļešu sistēmas klienta profilā. Kasēs lūgums uzrādīt karti pirms pirkuma veikšanas. Tāpat 10 % atlaide biļešu iegādei GORS vai "Biļešu Paradīze" kasēs klātienē, uzrādot derīgu ISIC vai ITIC karti. 

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml. 
 
Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale [at] rezekne.lv.

21. Okt 202219:00, piektdiena
Biļetes cena
17.00 €
20.00 €
Paradzamais garums2 h
Nūtikšonys vītaLielā zāle
OrganizātuojsAustrumlatvijas koncertzāle, SIA

Pusstundu pirms pasākuma sākuma sāk darboties bērnu istabakas pieejama bērniem vecumā no trīs līdz septiņiem gadiem. Bērnu istabas apmeklējums ir bez maksas. Pirms tam lūgums pieteikties, zvanot +371 64633303.