GAISMAS LĀSE. GORS Dzimšanas dienas koncerts

Deviņu gadu dzimšanas dienas nedēļā Latgales vēstniecība GORS aicinās savus klausītājus satikties ne vien ar seniem un mīļiem draugiem – Latvijas Radio kori, diriģentu Sigvardu Kļavu, pianistu Reini Zariņu, bet arī ar komponistiem, kas katrs savā veidā ir bijis klātesošs koncertzāles tapšanas un veidošanās stāstā – Jāni Ivanovu, Mārtiņu Braunu, arī Imantu Zemzari. Koncertprogrammas pirmajā daļā atvērtajā Latgales vēstniecības GORS foajē telpā Jāņa Ivanova vokalīzes saspēlēsies ar Imanta Zemzara klavierminiatūrām, bet Latvijas Radio kora balsis – ar pianista Reiņa Zariņa vārdos netveramo skārumu. Koncerta otrajā daļā GORS Lielajā zālē skanēs spēkpilnās dziesmas no iecerētā, bet diemžēl nerealizētā Mārtiņa Brauna jubilejas koncerta “Mārtiņrozes un novembris”.

Latvijas Radio koris
Reinis Zariņš (klavieres) 
diriģents Sigvards Kļava

Juris Kristons - taustiņi
Mārcis Lipskis - bass
Andis Klučnieks - flautas
Mārtiņš Zujs - flīgelhorns
Reinis Tomiņš - vibrofons, marimba
Henrijs Brants - taustiņi, perkusijas

 

____________________

Koncertā skanēs Mārtiņa Brauna dziesma ar Broņislavas Martuževas vārdiem:

 

Tā gaismas lāse dīvainā,

Kas bargā mūža stundā nāk

Caur gaisiem satumsušiem,

Ir stars no citas brīvības,

Kas notriektam tev ieplaiksnās

Aiz tiltiem nogruvušiem.

 

Tu tausties. Celies. Tālāk ej.

Dievs pieskāries ir dvēselei.

 

Pusstundu pirms pasākuma sākuma sāk darboties bērnu istaba, kas pieejama bērniem vecumā no trīs līdz septiņiem gadiem. Bērnu istabas apmeklējums ir bez maksas. Pirms tam lūgums pieteikties, zvanot +371 64633303.


GORS Kultūras vēstnieku programmas dalībniekiem biļetes ar 10% atlaidi, veicot pirkumu kasēs vai Latgales vēstniecības GORS biļešu sistēmas klienta profilā. Kasēs lūgums uzrādīt karti pirms pirkuma veikšanas. Tāpat 10 % atlaide biļešu iegādei GORS vai "Biļešu Paradīze" kasēs klātienē, uzrādot derīgu ISIC vai ITIC karti. 

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml. 
 
Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale [at] rezekne.lv

.

28. Maijs 202218:00, sestdiena
Paradzamais garums2 h
Nūtikšonys vītaLielā zāle
Cena15.00 €
OrganizātuojsAustrumlatvijas koncertzāle, SIA

Pusstundu pirms pasākuma sākuma sāk darboties bērnu istabakas pieejama bērniem vecumā no trīs līdz septiņiem gadiem. Bērnu istabas apmeklējums ir bez maksas. Pirms tam lūgums pieteikties, zvanot +371 64633303.