Tiks pārcelts! PIFA ZIEMASSVĒTKI. Muzikāla izrāde

Pasākums tiks pārcelts. Plašāka informācija sekos. Paldies par sapratni!

 

Kā Pifs un viņa draugi gatavojas Ziemassvētkiem krusttētiņa Tontona un krustmātes Agates mājā? To uzzinās Latvijas Jaunatnes teātra  jaunās  muzikālās izrādes "Pifa Ziemassvētki" skatītāji. Izrādē skanēs daudzu paaudžu skatītāju iemīļotās komponista Ivara Vīgnera  dziesmas ar dzejnieka Jāņa Petera tekstiem. Lomās - Edgars Lipors, Jānis Kirmuška, Sandis Bergholds, Laila Kirmuška, Jānis Skanis un Vita Baļčunaite. Iestudējumā piedalās TDA "Dzintariņš". Iestudējuma režisors - Jānis Mūrnieks, producents Juris Millers.

Ieejas noteikumi uz šo koncertu:
 
  • Bērni līdz 12 gadu vecumam pasākumu var apmeklēt bez sertifikāta vai testa,
  • Bērnu no 12 līdz 18 gadu vecumam var apmeklēt notikumu, uzrādot derīgu vakcinācijas, pārslimošanas, testēšanas sertifikātu vai laboratorijas izziņu par pēdējo 72 stundu laikā veiktu negatīvu skrīninga testu izglītības procesa ietvaros,
  • Personas no 18 gadu vecuma var apmeklēt notikumu, uzrādot derīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.
     
Lūgums pirms pasākuma apmeklējuma pārliecināties, ka Jūsu Covid-19 sertifikāts ir derīgs, jo pretējā gadījumā pasākuma apmeklēšana būs liegta. Digitālo Covid-19 sertifikātu var iegūt https://covid19sertifikats.lv/. QR kodam ir jābūt digitālam vai papīra formātā. 

Biļetes uz pasākumu ir jāiegādājas katram apmeklētājam, neatkarīgi no vecuma. Bērniem līdz 5 gadu vecumam, kas sēž vecākam klēpī, var iegādāties ieejas biļeti - 5,00 eiro. 

Vēršam apmeklētāju uzmanību tam, ka tiks ievēroti visi valsts noteiktie drošības pasākumi. Aicinām izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt pasākumu, ja Jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī ja Jums ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus.
 
Iegādājoties biļeti uz šo pasākumu, Jūs apliecināt, ka:
- ievērosiet visus 'Covid-19' izplatības ierobežošanai ieviestos drošības pasākumus, informācija par kuriem būs pieejama arī koncerta norises vietā;
- respektēsiet koncerta organizatoru norādījumus norises vietā - par apmeklētāju plūsmas organizāciju, par higiēnas prasību ievērošanu, dezinfekcijas līdzekļu pieejamību u. c.

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.
 
Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale [at] rezekne [dot] lv.

05. Dec 2021 12:00, svētdiena

Biļetes cena
5,00 €10,00 €15,00 €

Event date and time

Paradzamais garums1 h
Nūtikšonys vītaLielā zāle
OrganizātuojsProducents.lv SIA

Pasākuma veids: 

Bērniem līdz 12 gadiem- bez sertifikāta;

Bērniem no 12 gadiem- ar vakcinācijas, pārslimošanas, testēšanas sertifikātu vai pēdējo 72h veiktu skrīninga testu izglītības procesa ietvaros;

Personām no 18 gadiem- ar vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.

Maskas nepieciešamas personām no 7 gadu vecuma.

Biļete jāpērk katram apmeklētājam, neatkarīgi no vecuma.