PIPARKŪKU SIRDS. Tutas lietas koncerts

Tuta uzskata, ka vislabākie Ziemassvētki ir tādi, kurus var pavadīt kopā ar draugiem – Lapsu, Feneku, Āpsīti un, protams, bērniem, kas ik dienas ar aizrautību seko līdzi Tutas lietām savās mājās. Šogad Ziemassvētku laiks pielavījies nemanot, eglīte ir skaisti izpušķota, gaiss smaržo pēc siltām piparkūkām, aiz loga lidinās sniegpārsliņas, bet zem egles, nez no kurienes, uzradies liels maiss. Nez kurš to tur ir nolicis? Varbūt tas bija pasaulē mazākais rūķītis? To Tuta kopā ar saviem draugiem mēģinās noskaidrot!

Tutas Ziemassvētku koncertā “Piparkūku sirds” bērni varēs klausīties un dziedāt līdzi sev jau zināmajām Tutas dziesmiņām, kā arī dažnedažādām Ziemassvētku dziesmām – sākot ar latviešu tautas dziesmām un beidzot ar pasaulslavenām svētku melodijām. Koncertā piedalīsies arī visu Tutas dziesmu autore, talantīgā Amsterdamā dzīvojošā komponiste un dziedātāja Laura Polence. Muzikālo sastāvu papildinās – dziedātājas Elīna Ose un Annija Putniņa, kā arī Staņislavs Judins (kontrabass), Rihards Goba (ģitāra), Rūdolfs Dankfelds (bungas) un Ernests Mediņš (perkusijas). Koncertu organizē bērnu satura producents “Ausma”.

 

Koncerta ilgums: 50 min

Koncerts paredzēts bērniem no 1 līdz 7 gadu vecumam.

Ieejas biļete nepieciešama ikvienam apmeklētājam, neatkarīgi no vecuma.

 

INFORMĀCIJA KONCERTA APMEKLĒTĀJIEM

 

Pasākums notiks t.s. “zaļajā režīmā”. Apmeklējot pasākumu, vecākiem jāuzrāda Covid-19 sertifikāts, kurš apliecina, ka:

  • apmeklētājs ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu pret Covid-19 vai pārslimojis Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā.
  • Bērniem līdz 12 gadu vecumam nav nepieciešams uzrādīt pārslimošanas sertifikātu vai Covid-19 testa rezultātu.
  • Bērniem, kuri vecāki par 12 gadiem, jāuzrāda Covid-19 vakcinācijas, pārslimošanas vai testēšanas sertifikāts, vai laboratorijas izziņa par pēdējo 72 stundu laikā veiktu negatīvu skrīninga testu, kas veikts izglītības procesa ietvaros.

 

Apmeklējot pasākumu, visiem obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, personalizēta biļete un, sākot no 12 gadu vecuma, derīgs sertifikāts. Lūgums pirms pasākuma apmeklējuma pārliecināties, ka Jūsu Covid-19 sertifikāts ir derīgs, jo pretējā gadījumā pasākuma apmeklēšana būs liegta. Digitālo Covid-19 sertifikātu var iegūt https://covid19sertifikats.lv/. QR kodam ir jābūt digitālam vai papīra formātā. Lūdzam uz pasākumu ierasties savlaicīgi.

 

Vēršam apmeklētāju uzmanību tam, ka koncertā tiks ievēroti visi valsts noteiktie drošības pasākumi, līdz ar to ikvienam apmeklētājam jāapņemas ievērot pasākuma norises laikā un vietā noteiktos epidemioloģiskos noteikumus. Apmeklētājiem (sākot no 7 gadu vecuma) jālieto mutes un deguna aizsegs. Apmeklētāji nedrīkst drūzmēties un arī ārpus sēdvietām jāievēro 2 metru distance.

Tāpat arī pirms koncerta aicinām izvērtēt savu un bērnu veselības stāvokli un neapmeklēt pasākumu, ja ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī ja jums ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus.

Koncerta laikā tiks fotografēts un filmēts. Iegūtie audiovizuālie materiāli var tik izmantoti “Tutas lietu” publicitātes nolūkos un koncerta atspoguļojumam medijos.

GORS Kultūras vēstnieku programmas dalībniekiem biļetes ar 10% atlaidi, veicot pirkumu kasēs vai Latgales vēstniecības GORS biļešu sistēmas klienta profilā. Kasēs lūgums uzrādīt karti pirms pirkuma veikšanas. Tāpat 10 % atlaide biļešu iegādei GORS vai "Biļešu Paradīze" kasēs klātienē, uzrādot derīgu ISIC vai ITIC karti. 

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.

 Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale [at] rezekne [dot] lv.

30. Dec 202113:00, Thursday
Ticket price
14.00 €
15.00 €
17.00 €
Duration50 min
LocationLielā zāle
Event organizerAustrumlatvijas koncertzāle, SIA

Pasākuma veids: pārslimojušiem, vakcinētiem vai līdz 18 gadu vecumam testētiem, ar maskām.

Biļete jāpērk katram apmeklētājam, neatkarīgi no vecuma.