TAS VAKARS. Elza Rozentāle (balss), Kaspars Zemītis (ģitāra)

Kopš pagājušā gada pavasara ģitārists Kaspars Zemītis un dziedātāja Elza Rozentāle veido dažādas koncertprogrammas, un viņu duets kļūst aizvien populārāks un pieprasītāks. “Mūsu pirmā tikšanās uz skatuves notika pirmajā pandēmijas pavasarī: mūs kopā saveda viens projekts, un pamanījām, ka mums labi saskan. Es esmu tāds mierīgs un paredzams, savukārt Elza ir jauna un mazliet traka. Man patīk, ka viņas daiļrade balstās tautas mūzikā, un tas, ka viņa arī aizraujas ar džezu. Tieši manis pamudināta, Elza iestājās JVLMA Džeza nodaļā. Tā nu mūsu sadarbība turpinās, laika gaitā veidojas un papildinās,” par savu sadarbību ar Elzu saka Kaspars.
 
Koncertprogrammā “TAS vakars”, kura tiek īpaši gatavota tuvojoties Adventei un Ziemassvētkiem, tiks iekļauti šī laika noskaņai un sajūtām atbilstoši skaņdarbi – dažādu tautu Ziemassvētku dziesmas, tautā iecienītu latviešu komponistu Mārtiņa Brauna, Imanta Kalniņa u.c. dziesmas, gan arī pašu mākslinieku oriģināldarbi.
 
Par savu skatuves partneri Kaspars Zemītis saka: “Elza mani pārsteidza ar savu jaunības spriganumu, ar savu jaudu un to, ka viņas vokālā ir daudz dažādu spilgtu krāsu. Viņa ir burvīga, dinamiska, spilgta un ļoti talantīga meitene! Esmu arī uzrakstījis Elzai dziesmu, kuru viņa jau ir ierakstījusi. Tā būs dzirdama albumā, kas jau visai drīz nāks klajā un kurā skanēs dziesmas, kas man pa šiem gadiem bija sakrājušās.” Savukārt Elza šo sadarbību raksturo: “Uz skatuves, spēlējot kopā ar Kasparu, jūtos ļoti ērti. Tēlaini izsakoties, esmu kā puķīte pļavā, bet viņš blakus man – kā liels, pamatīgs ozols, kurš dzīvē visu zina, ir pieredzējis visus gadalaikus. Un tad, kopā muzicējot, ir tik laba sajūta, jo blakus ir stiprais plecs… Tāpēc priecājos par iespēju ar viņu uzstāties duetā, jo tas ir ļoti, ļoti patīkami!”
 
 
Uz šo pasākumu tiekamies ar apmeklētājiem, kuri ir izslimojuši vai vakcinējušies!
 
Ienākšana koncertā ar derīgu digitālo Covid-19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu, kas parāda, ka persona (ieskaitot bērnus) ir:
 
  • Vakcinējusies pret Covid-19
  • Pēdējā pusgada laikā ir pārslimojusi Covid-19.

Lūgums pirms pasākuma apmeklējuma pārliecināties, ka Jūsu Covid-19 sertifikāts ir derīgs, jo pretējā gadījumā pasākuma apmeklēšana būs liegta. Digitālo Covid-19 sertifikātu var iegūt https://covid19sertifikats.lv/. QR kodam ir jābūt digitālam vai papīra formātā. 

 
GORS Kultūras vēstnieku programmas dalībniekiem biļetes ar 10% atlaidi, veicot pirkumu kasēs vai Latgales vēstniecības GORS biļešu sistēmas klienta profilā. Kasēs lūgums uzrādīt karti pirms pirkuma veikšanas.

10 % atlaide biļešu iegādei GORS vai "Biļešu Paradīze" kasēs klātienē, uzrādot derīgu ISIC vai ITIC karti. 

 

Bērnistaba, kamēr spēkā ierobežojumi, diemžēl nebūs pieejama. 

 Vēršam apmeklētāju uzmanību tam, ka tiks ievēroti visi valsts noteiktie drošības pasākumi. Aicinām izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt pasākumu, ja Jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī ja Jums ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus.
 
Iegādājoties biļeti uz šo pasākumu, Jūs apliecināt, ka:
- ievērosiet visus 'Covid-19' izplatības ierobežošanai ieviestos drošības pasākumus, informācija par kuriem būs pieejama arī koncerta norises vietā;
- respektēsiet koncerta organizatoru norādījumus norises vietā - par apmeklētāju plūsmas organizāciju, par higiēnas prasību ievērošanu, dezinfekcijas līdzekļu pieejamību u. c.

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml. 
 
Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale [at] rezekne [dot] lv.

 
19. Dec 202114:00, Sunday
Ticket price
10.00 €
Duration1 h 30 min
LocationMazā zāle
Event organizerAustrumlatvijas koncertzāle, SIA

Pasākuma veids: pārslimojušajiem un vakcinētajiem.

Biļete jāpērk katram apmeklētājam, neatkarīgi no vecuma.