LNSO UN RAHMAŅINOVA "AĻEKO". Egila Siliņa jubilejas koncerts

Viens no pasaulē pieprasītākajiem basbaritoniem vāgneristiem – starptautiski novērtēto Latvijas dziedātāju zvaigznāja lepnums Egils Siliņš šogad decembrī svinēs savu 60. jubileju. Par godu tai, 11. decembrī, Latgales vēstniecībā GORS skanēs koncerts "LNSO un Rahmaņinova "Aļeko"". 
 
 
Egils SILIŅŠ, baritons
 
Liene KINČA, soprāns
 
Mihails ČUĻPAJEVS, tenors
 
Edgars OŠLEJA, bass
 
Valsts Akadēmiskais koris LATVIJA
 
Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris
 
Diriģents Andris POGA
 
Programmā:
 

Gustava MĀLERA un Franča ŠŪBERTA dziesmas
Sergeja RAHMAŅINOVA opera “Aļeko”

 

Starptautisku karjeru un slavu guvušais operdziedātājs Egils Siliņš ar LNSO tiekas pirmajā no Sergeja Rahmaņinova trim operām. “Aļeko” kā komponista diplomdarbs Maskavas konservatorijai uzreiz guva plašu atzinību no profesoriem un klausītājiem, tādējādi nodrošinot labu tālāko ceļu jaunajam skaņradim, kas meklēja un atrada savu individuālo rokrakstu un muzikālo izteiksmi.

 

Uz šo pasākumu tiekamies ar apmeklētājiem, kuri ir izslimojuši vai vakcinējušies!
 
Ienākšana koncertā ar derīgu digitālo Covid-19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu, kas parāda, ka persona (ieskaitot bērnus) ir:
 
  • Vakcinējusies pret Covid-19
  • Pēdējā pusgada laikā ir pārslimojusi Covid-19.

Lūgums pirms pasākuma apmeklējuma pārliecināties, ka Jūsu Covid-19 sertifikāts ir derīgs, jo pretējā gadījumā pasākuma apmeklēšana būs liegta. Digitālo Covid-19 sertifikātu var iegūt https://covid19sertifikats.lv/. QR kodam ir jābūt digitālam vai papīra formātā. 

 
GORS Kultūras vēstnieku programmas dalībniekiem biļetes ar 10% atlaidi, veicot pirkumu kasēs vai Latgales vēstniecības GORS biļešu sistēmas klienta profilā. Kasēs lūgums uzrādīt karti pirms pirkuma veikšanas.

10 % atlaide biļešu iegādei GORS vai "Biļešu Paradīze" kasēs klātienē, uzrādot derīgu ISIC vai ITIC karti. 

 
Bērnistaba, kamēr spēkā ierobežojumi, diemžēl nebūs pieejama. 

 Vēršam apmeklētāju uzmanību tam, ka tiks ievēroti visi valsts noteiktie drošības pasākumi. Aicinām izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt pasākumu, ja Jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī ja Jums ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus.
 
Iegādājoties biļeti uz šo pasākumu, Jūs apliecināt, ka:
- ievērosiet visus 'Covid-19' izplatības ierobežošanai ieviestos drošības pasākumus, informācija par kuriem būs pieejama arī koncerta norises vietā;
- respektēsiet koncerta organizatoru norādījumus norises vietā - par apmeklētāju plūsmas organizāciju, par higiēnas prasību ievērošanu, dezinfekcijas līdzekļu pieejamību u. c.

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml. 
 
Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale [at] rezekne [dot] lv.

 
11. Dec 202118:00, Saturday
Ticket price
15.00 €
17.00 €
20.00 €
25.00 €
Duration2 h 30 min
LocationLielā zāle
Event organizerAustrumlatvijas koncertzāle, SIA

Pasākuma veids: pārslimojušajiem un vakcinētajiem.

Biļete jāpērk katram apmeklētājam, neatkarīgi no vecuma.