OUR FRIEND/MŪSU DRAUGS. Drāma, romantika.

ASV kino vakars uz Jumta terases ar īpašu, filmai pieskaņotu dzērienu no kafejnīcas ZĪDS.

Latgales vēstniecība GORS aicina uz satikšanās festivālu #VASALIGORĀ. Visas vasaras garumā notiks vakara koncerti sestdienās, kino vakari pirmdienās un piektdienās, pasākumi bērniem, mākslas izstādes un piedzīvojums koncertzālē – “Izlaušanās”.

Šobrīd kino tiekamies ar apmeklētājiem, kuri ir izslimojuši vai vakcinējušies.

Ienākšana kino ar derīgu digitālo Covid-19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu, kas parāda, ka persona ir:

  • Vakcinējusies pret Covid-19 (apliecina, ka ir pagājušas četrpadsmit dienas pēc pilna vakcinācijas kursa (“Pfizer- BioNTech”, “Moderna” un “Janssen” vakcīna) vai ir pagājušas no divdesmit divām līdz deviņdesmit dienām pēc vakcīnas "Vaxzevria" (AstraZeneca) pirmās devas saņemšanas un uzreiz pēc "Vaxzevria" otrās devas saņemšanas);
  • Pēdējā pusgada laikā ir pārslimojusi Covid-19.
Patiess, iedvesmojošs, sirdi plosošs un valdzinošs stāsts par Tīgu ģimeni – žurnālistu Metu, viņa dzirkstošo sievu Nikolu un divām meitiņām – laikā, kad Nikolai tiek atklāts neārstējams ļaundabīgs audzējs. Pēc satricinošo jaunumu uzzināšanas pāris saņem negaidītu atbalstu no labākā drauga Deina, kurš uz laiku iepauzē savu dzīvi un apmetas pie izaicinājumu skartās ģimenes, atstājot uz viņu dzīvi necerēti lielu un dziļu ietekmi.
Filmas režisore ir Gabriela Kaupertveita, scenāriju pēc patiesa Metjū Tīga stāsta „Draugs” motīviem sarakstījis Breds Ingelsbijs („Amerikāņu sieviete”, „Nakts skrējiens”). Galvenajās lomās Džeisons Sīgels („Aizmirst Sāru Maršalu”, „Seksa video”, seriāls „Kā es satiku jūsu māti”), Dakota Džonsone (filmu sērija „Greja piecdesmit nokrāsas”) un Keisijs Afleks („Manas dzīves gaisma”, „Mančestra pie jūras”).
 
Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu valodā.
 
GORS Kultūras vēstnieku programmas dalībniekiem biļetes ar atlaidi, veicot pirkumu kasēs vai Latgales vēstniecības GORS biļešu sistēmas klienta profilā. Kasēs lūgums uzrādīt karti pirms pirkuma veikšanas.
Ieeja koncertzālē tikai ar mutes un deguna aizsegu.
 
Iegādājoties biļeti uz šo pasākumu, Jūs apliecināt, ka:
- ievērosiet visus 'Covid-19' izplatības ierobežošanai ieviestos drošības pasākumus, informācija par kuriem būs pieejama arī  norises vietā;
- respektēsiet  organizatoru norādījumus norises vietā - par apmeklētāju plūsmas organizāciju, par higiēnas prasību ievērošanu, dezinfekcijas līdzekļu pieejamību u. c.
Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml. 
 
Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot gors.kino@rezekne.lv.
 

13. Aug 202120:00, Friday
Duration2 h 10 min
LocationJumta terase
PriceRegular: 12.00 €
Ambassador: 10.00 €
Event organizerAustrumlatvijas koncertzāle, SIA
Log in or Register to purchase tickets online!

ENG (subt.LV) 12+