Pārcelts uz 2021. gadu! INSIDE OUT. Deju studijas BURAS izrāde

Turpinoties ceļošanas un pasākumu rīkošanas ierobežojumiem, deju izrāde no 18. maija un 29. oktobra diemžēl tiek pārcelta uz 2021. gadu. Nopirktās biļetes ir derīgas! Plašāka informācija sekos.
 
Koncertzāles apmeklētājus lūdzam būt pacietīgiem un sekot līdzi aktuālajām ziņām. Paldies par sapratni!

Ir mainīts sēdvietu izkārtojums Lielajā zālē, lai ievērotu visus šobrīd noteiktos ierobežojumus. Sēdvietas ir pieejamas pa divām blakus ar 1 m attālumu līdz nākamajām sēdvietām. Diemžēl nevaram nodrošināt individuālu pieeju katrai mājsaimniecībai, tādēļ aicinām būt saprotošiem un ieņemt vietas atbilstoši jaunajam sēdvietu plānam. Līdz ar sēdvietu izkārtojuma maiņu uz septembra pasākumiem (sīkāka informācija zemāk) no 18. augusta apmeklētājiem jāsamaina esošās biļetes pret jaunām ierādītām sēdvietām uz vietas GORS Informācijas centrā vai veicot maiņas vietu rezervāciju, zvanot 64633303 vai rakstot koncertzale [at] rezekne [dot] lv (tiem apmeklētājiem, kuriem nav iespējas atnākt uz vietas), attālinātās maiņas gadījumā jaunās biļetes varēs izņemt koncerta norises dienā. Mainot biļetes, tiks veikta arī apmeklētāju kontaktu reģistrācija.

INSIDE OUT

Deju studijas “Buras” jaunākie dalībnieki (85 dejotāji vecumā no 6–15 gadiem) aicina uz košu, aizraujošu un krāsainu dejas uzvedumu pēc multfilmas “Inside Out” motīviem.

Koncerta laikā dejotāji iedzīvosies multfilmas varoņu neparastajos tēlos – piecās galvenajās emocijās, kuras mīt cilvēku prātos. Prieks, Bailes, Nepatika, Dusmas un Skumjas – katra no šīm emocijām uzskata, ka tieši viņa vislabāk zina, kas ir jādara katrā dzīves situācijā. Līdz ar to veidojas kuriozs, krāsains un jautrs juceklis, kuru aicinām piedzīvot kopā ar dejotājiem. Koncerts būs aizraujošs gan jaunākiem skatītājiem, gan viņu vecākiem. Pirms došanās uz deju izrādi, ja ir iespēja, “Buras” aicina noskatīties arī multfilmu.

Režija: Edīte Ābeltiņa
Horeogrāfi: Edīte Ābeltiņa, Ivars Sakovičs, Ksenija  Simanova, Annija Čiščakova
 
Deju studija “Buras” ir no Salaspils un tajā darbojas vairāk nekā 165 dejotāji no 6 līdz 35 gadiem. Pastāvēšanas laikā “Buras” koncertējušas daudzviet Latvijā un ārvalstīs. Dejotāji vairākkārt piedalījušās starptautiskajā laikmetīgās dejas festivālā “Laiks dejot”, kā arī ieguvuši augstas vietas citos mūsdienu dejas konkursos.
 
GORS Kultūras vēstnieku programmas dalībniekiem biļetes ar 10% atlaidi, veicot pirkumu kasēs vai Latgales vēstniecības GORS biļešu sistēmas klienta profilā. Kasēs lūgums uzrādīt karti pirms pirkuma veikšanas.
 
Bērnistaba, kamēr spēkā pulcēšanās ierobežojumi ar distancēšanos, diemžēl nebūs pieejama.
 
Vēršam apmeklētāju uzmanību tam, ka tiks ievēroti visi valsts noteiktie drošības pasākumi. Aicinām izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt pasākumu, ja Jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī ja Jums ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus.
 
Iegādājoties biļeti uz šo pasākumu, Jūs apliecināt, ka:
- ievērosiet visus 'Covid-19' izplatības ierobežošanai ieviestos drošības pasākumus, informācija par kuriem būs pieejama arī koncerta norises vietā;
- respektēsiet koncerta organizatoru norādījumus norises vietā - par apmeklētāju plūsmas organizāciju, par higiēnas prasību ievērošanu, dezinfekcijas līdzekļu pieejamību u. c.
 
Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.
 
Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale [at] rezekne [dot] lv.
29. Oct 202018:00, Thursday
Ticket price
6.00 €
8.00 €
Duration1 h 15 min
LocationLielā zāle
Event organizerAustrumlatvijas koncertzāle, SIA
Log in or Register to purchase tickets online!
Bērnistaba, kamēr spēkā pulcēšanās ierobežojumi ar distancēšanos, diemžēl nebūs pieejama, kā arī biļete jāiegādājas katram, neatkarīgi no vecuma. Lūdzam, ņemt vērā, ka bērni līdz 7 gadu vecumam nedrīkst tikt atstāti pasākumā bez vecāku vai pavadošās personas uzraudzības.