PUTNI. Izrāde bērniem

Priecājoties par jaunā mācību gada sākumu, Latgales vēstniecība GORS piedāvā iegādāties biļetes ar 30%  atlaidi uz vairākiem rudenī bērniem un ģimenēm paredzētajiem pasākumiem-muzikālajām izrādēm – “Putni” 25. septembrī, “Luntiks un viņa draugi” 5. oktobrī, kā arī “Runcis zābakos” 30. novembrī. Īpašais piedāvājums būs spēkā no 15. septembra līdz 1. oktobrim. Cenas norādītas ar atlaidi.

Izrāde “Putni” ir lekcijas veidā sagatavots asprātīgs stāsts par to, kā cilvēki dažādos vecumos no jauna iepazīst putnu pasauli. Izrādi bērnu auditorijai veidojuši aktieris Edgars Lipors, režisore Lilija Lipora, dramaturgs Edgars Niklasons, mūziķis Goran Gora, vizuālā noformējuma māksliniece Guna Stikāne, gaismu mākslinieks Egils Kupčs un ornitologs Visvaldis Putniņš.

Izrādē-lekcijā bērniem "Putni” uzzināsiet un pieredzēsiet sešus stāstus par cilvēka satikšanos ar putniem un ne tikai… balodis būvē ligzdu? Cik plats ir vanaga spārnu atvērums? Kurš putns iemainīja zelta spalvas pret skaistāko balsi pasaulē? No kura lidoņa nobijās putnu draugs Edgars?

Izrādes radošā komanda iedvesmu dramaturģijai smēlusies latviešu tautas pasakās un kopā ar izglītojošo informāciju radījusi emocionāli ekspresīvu, asprātīgu stāstu par to, kā cilvēks dažādos vecuma posmos no jauna iepazīst brīnumaino putnu pasauli. Kā saka izrādes galvenais varonis, "darbi nekur nepazudīs, bet putni… tie gan var aizlaisties vienā acumirklī, tāpēc nepalaidīsim garām iespēju ar tiem sasveicināties".

Ieteicamais vecums: 6+

Pirmizrāde notika 2017. gada maijā.

25. Sep 201718:00, pirmdiena
Biļetes cena
4.20 €
5.60 €
Paredzamais ilgums1 h
Norises vietaMazā zāle
OrganizētājsAustrumlatvijas koncertzāle, SIA
Pieslēdzies vai Reģistrējies, lai nopirktu biļetes GORS biļešu sistēmā!
Bērniem līdz 7 gadu vecumam (neieskaitot), kas neaizņem atsevišķu sēdvietu, biļete nav jāiegādājas.